رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 28 July

«قطعه تنهایی» به کارگردانی الهه قمیشی از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی درامی روانشناسانه از زندگی در انزواست. به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «قطعه تنهایی» ساخته الهه قمیشی حاصل مشاهده، کنجکاوی و اندیشیدن در هزار توی جهان ناخودآگاه مردی تنهاست که رفت […]

«قطعه تنهایی» به کارگردانی الهه قمیشی از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی درامی روانشناسانه از زندگی در انزواست.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «قطعه تنهایی» ساخته الهه قمیشی حاصل مشاهده، کنجکاوی و اندیشیدن در هزار توی جهان ناخودآگاه مردی تنهاست که رفت و برگشتی مدام به جهان خیال و واقعیت دارد.
الهه قمیشی درباره ساخت این انیمیشن گفت: استفاده از تکنیک‌های گوناگون در «قطعه تنهایی» برای من تجربه‌ای ارزشمند رقم زد تا بتوانم هرچه بیشتر مخاطب را به ایده اثر نزدیک کنم.
در خلاصه داستان این انیمیشن ۱۰ دقیقه ای آمده است: «مردی تنها و فراموشکار در خانه پدری‌اش با انبوهی از کتاب‌های کهنه زندگی می‌کند. او از سر عادت کتاب‌های تو خالی خود را با اشیاء خاطره انگیزش پر ‌می‌کند. طی اتفاقاتی به یاد خاطرات کودکی خود و سازدهنی گم شده‌اش می‌افتد و در این میان تلاش می‌کند آن را بیابد.»
عوامل تولید این انیمیشن عبارتند از تهیه کننده، نویسنده و کارگردان: الهه قمیشی، بازیگران: علی رجایی، بهار قمیشی، هایدوک جرجیان و اشکان ایرانمنش، مدیر هنری: محمد هادی قمیشی، انیماتور و بازیگردان: الهه قمیشی، آهنگساز: سعید جعفرنژاد، طراحی و ترکیب صدا: حسین قورچیان، مدیر فیلمبرداری و عکاسی: مصطفی بافرونی، طراحی، ساخت ماسک، ماکت و آکسسوار: الهه قمیشی، تدوین، کامپوزیت و جلوه های ویژه: مصطفی رضوی، بخش سه بعدی کامپیوتری و کامپوزیت: قاسم افخم الشعرا، طراحی لباس و اجرا: بهار قمیشی، منشی صحنه: سحر قمیشی، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار