رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 30 خبر


  • شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰
  • السبت ۱۰ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 18 September

رادیو فرهنگ با هدف کشف استعداد های نویسندگی رادیو سری جدید برنامه «از واژه تا صدا» را روی آنتن می‌برد. به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه «از واژه تا صدا» مسابقه‌ای ویژه نویسندگی وگویندگی از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ است که جمعه‌ها پخش می‌شود. این برنامه که مسابقه ای دو مرحله‌ای […]

رادیو فرهنگ با هدف کشف استعداد های نویسندگی رادیو سری جدید برنامه «از واژه تا صدا» را روی آنتن می‌برد.

به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه «از واژه تا صدا» مسابقه‌ای ویژه نویسندگی وگویندگی از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ است که جمعه‌ها پخش می‌شود.

این برنامه که مسابقه ای دو مرحله‌ای باهمراهی دو نفر شرکت کننده حضوری و یک شرکت کننده تلفنی است با موضوعات مختلف برگزار می شود و شرکت‌کنندگان متن های خود را نوشته و قرائت می کنند تا داوران ان را ارزیابی کرده و امتیاز ‌دهند.

جهانشاه آل محمود، باقر خلیلی و زهرا یساقی داوران دوره کذشته این برنامه بودند و در سری جدید گیتی کاوه ، مهدی رستمی و باقر خلیلی به عنوان داور این برنامه را همراهی می کنند.

برنامه «از واژه تا صدا» روزهای جمعه ساعت ۱۴:۳۰ به تهیه‌کنندگی یلدا احتشامی و اجرای حامد عباسی از رادیو فرهنگ پخش شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه می توانند در صفحه این برنامه در فضای مجازی ثبت نام کنند.

این هفته جمعه یکم مردادماه «از واژه تا صدا » با سه شرکت کننده فاطمه محمدی و آزاده اتحاد از تهران و زینب عویطی‌پور دیلمی از شهرستان شوشتر استان خوزستان با موضوع اول : قصه و موضوع دوم : دست های مادرپخش می شود.

گفتنی است،رادیو فرهنگ روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگا هرتز قابل دریافت است.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار