رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رودخانه در کشور ایتالیا به مستند کوتاه «جایی که قصه‌ای ندارد» جایزه داد. جایزه بهترین مستند GOLDEN RIVER (مجسمه شیشه‌ای مورانو ساخته شده توسط هنرمند ونیزی) در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رودخانه ایتالیا (۱۵th River Film Festival) به فیلم جایی که قصه‌ای ندارد ساخته میترا روحی‌منش رسید. پانزدهمین جشنواره فیلم رودخانه یک جشنواره […]

پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رودخانه در کشور ایتالیا به مستند کوتاه «جایی که قصه‌ای ندارد» جایزه داد.

جایزه بهترین مستند GOLDEN RIVER (مجسمه شیشه‌ای مورانو ساخته شده توسط هنرمند ونیزی) در پانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌ رودخانه ایتالیا (۱۵th River Film Festival) به فیلم جایی که قصه‌ای ندارد ساخته میترا روحی‌منش رسید.

پانزدهمین جشنواره فیلم رودخانه یک جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه است که از ۱ تا ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ در Padova (ایتالیا) برگزار می‌شود.

در خلاصه داستان مستند کوتاه جایی که قصه ندارد آمده است: دهکده‌ای محروم و باستانی است که ساکنین آن گذشته را در امروز زندگی می‌کنند. اما دولت تصمیم گرفته آنها را به نقطه دیگری منتقل کند، اما آنها با تمام رنج‌ها، زمین و خاک خود را دوست دارند و برای ماندن و زندگی در روستای اجداد خود می‌جنگند.

میترا روحی منش تهیه‌کننده سینمای مستند است و در کارنامه ساخت مجموعه سریال‌های تاج زاگرس، در قلب کومش، رویای کارمانیا را در دست تهیه دارد. وی دانش آموخته سینما از سوئد و عضو انجمن تهیه کنندگان سینمای ایران است.

در مستند کوتاه جایی که قصه ندارد میترا روحی منش، تهیه‌کننده و کارگردان است، تمنا رستگار به عنوان محقق، مهدی خلیلی مدیر تولید، محمد رضایی فیلمبردار، علی دنیوی ساروی تدوینگر، میثاق مدانلو صدابردار، رامین ابوالصدق صداگذار، حسن جعفری برنامه ریز همکاری داشته‌اند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار