رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۶ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Friday 24 September

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، جایزه بهترین فیلم سینمایی چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سویندون به فیلم سینمایی «گورکن» رسید. فیلم سینمایی «گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان که در چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سویندون در دو بخش بهترین فیلم سینمایی و بهترین طراحی صحنه (منیر رضی‌زاده) نامزد دریافت […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، جایزه بهترین فیلم سینمایی چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سویندون به فیلم سینمایی «گورکن» رسید.
فیلم سینمایی «گورکن» به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان که در چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم سویندون در دو بخش بهترین فیلم سینمایی و بهترین طراحی صحنه (منیر رضی‌زاده) نامزد دریافت جایزه بود، در نهایت توانست جایزه‌ بهترین فیلم سینمایی را از این رویداد سینمایی بدست آورد. جشنواره‌ فیلم سویندون، هر ساله با نمایش آثار مستقل، در بخش‌های فیلم‌های سینمایی، کوتاه، مستند، انیمیشن و آثار دانشجویی برگزار می‌شود.
«گورکن» که سال گذشته برای اولین بار در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم شانگهای ۲۰۲۰ به نمایش درآمد، تاکنون در بیش از ۳۰ جشنواره‌ بین‌المللی حضور داشته و ۱۴ جایزه‌ جهانی به دست آورده است.

امسال چهارمین جشنواره‌ مستقل فیلم سویندون از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۱ (۳۰ تیر تا اول مرداد ۱۴۰۰) بصورت حضوری در شهر سویندون بریتانیا برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار