رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

۶۴۰۲ فیلم خارجی برای رقابت در سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ثبت‌نام کردند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پس از تمدید دوهفته‌ای مهلت ثبت‌نام فیلم‌های خارجی در سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، تعداد آثارخارجی رسیده به دبیرخانه این رویداد تا سی‌ام تیرماه، به […]

۶۴۰۲ فیلم خارجی برای رقابت در سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ثبت‌نام کردند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، پس از تمدید دوهفته‌ای مهلت ثبت‌نام فیلم‌های خارجی در سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، تعداد آثارخارجی رسیده به دبیرخانه این رویداد تا سی‌ام تیرماه، به ۶۴۰۲ فیلم رسید.

این اتفاق به دنبال پذیرفته شدن جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در لیست جشنواره‌های مورد تأیید اسکار و با توجه به درخواست فراوان متقاضیان شرکت در این رویداد صورت گرفت.

بر این اساس شمار آثار متقاضی خارجی رقابت در “TISFF 2021” و دریافت ۶۰۰۰ دلار جایزه بخش بین‌الملل این جشنواره به ۶۴۰۲ فیلم رسید .

گفتنی‌است، فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه‌ سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از نیمه دوم شهریور معرفی و این رویداد از ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار