رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

فیلم ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل» با بازی امیلی بلانت و دواین جانسون صدرنشین گیشه آخر هفته آمریکا شد. به نقل از ورایتی، فیلم «گشت و گذار در جنگل» با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت نخستین سفر خود را با کسب ۳۴٫۲ میلیون دلار در گیشه آخر هفته آمریکا و همینطور ۳۰ میلیون […]

فیلم ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل» با بازی امیلی بلانت و دواین جانسون صدرنشین گیشه آخر هفته آمریکا شد.

به نقل از ورایتی، فیلم «گشت و گذار در جنگل» با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت نخستین سفر خود را با کسب ۳۴٫۲ میلیون دلار در گیشه آخر هفته آمریکا و همینطور ۳۰ میلیون دلار در سرویس استریم دیزنی کامل کرد و به صدر گیشه تکیه زد.

این فیلم ماجراجویانه به کارگردانی ژاومه کویت-سرا با شرکت امیلی بلانت و دواین جانسون علیرغم نگرانی های موجود مبنی بر اینکه ویروس جدید دلتا، خانواده ها را وادار به نشستن در خانه کند، توانست با ۳۴٫۲ میلیون دلار صدرنشین گیشه شود.

«گشت و گذار در جنگل» در گیشه ۴۷ سرزمین دیگر به جز آمریکا نیز ۲۷٫۶ میلیون دلار فروش کرد و بدین ترتیب رقم فروش کلی اش را به ۶۱٫۸ میلیون دلار رساند.

البته برای فیلمی که بودجه اش ۲۰۰ میلیون دلار است، این میزان فروش هفته آغازین ناامید کننده است اما در دوران کرونا کسب و کار سینما بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و این عدد به گونه ای یک پیشرفت محسوب می شود و تقریبا قابل احترام است.

اگرچه فروش «گشت و گذار در جنگل» را می توان امیدوارکننده خواند با این حال معنی این حرف این نیست که این فیلم سودآور خواهد بود. برای فیلم هایی با این بودجه، حداقل فروش بین المللی باید ۵۰۰ میلیون دلار باشد تا بتوان آن را اثری سودآور خواند.

در جدول گیشه این هفته برای کسب جایگاه دوم، رقابت سختی بین دو فیلم «شوالیه سبز» و «سالخورده» در گرفت که در نهایت «شوالیه سبز» با ۶ میلیون و ۷۸۴ هزار دلار بالاتر از «سالخورده» شیامالان با ۶ میلیون و ۷۶۰ هزار دلار قرار گرفت.

رتبه های بعدی نیز به ترتیب به «بیوه سیاه» و «استیل واتر» تعلق گرفت.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار