رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۴ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 22 September

انیمیشن کوتاه «آنیما» به کارگردانی محبوبه محمدزکی در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه چهاردهمین دوره جشنواره انیمیشن انیماسایروس در کشور یونان پذیرفته شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «آنیما» پس از حضور در جشنواره‌هایی چون جشنواره انیمیشن زنان وین و اشتوتگارت آلمان به فستیوال انیماسایروس […]

انیمیشن کوتاه «آنیما» به کارگردانی محبوبه محمدزکی در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه چهاردهمین دوره جشنواره انیمیشن انیماسایروس در کشور یونان پذیرفته شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «آنیما» پس از حضور در جشنواره‌هایی چون جشنواره انیمیشن زنان وین و اشتوتگارت آلمان به فستیوال انیماسایروس یونان راه یافت.

این جشنواره از تاریخ ۲۲ تا ۲۶سپتامبر(۳۱ شهریور تا ۴ مهر) در جزیره سایروس یونان برگزار خواهد شد و حدود ۱۰۰ فیلم انیمیشن در بخش‌های مسابقه بین‌الملل، مسابقه ملی و مسابقه دانشحویی با هم رقابت خواهند کرد. «آنیما» داستان فردی است که درگیر تفاوت‌هایش شده و در پذیرش خودِ واقعی‌اش مشکل دارد!

این انیمیشن در مدت زمان ۱۰ دقیقه و بصورت دو‌بُعدی تولید شده و بدون دیالوگ است. عوامل ساخت این انیمیشن عبارتند از: نویسنده و پژوهشگر: محبوبه محمدزکی، الهه چراغی، کارگردان و تهیه‌کننده: محبوبه محمدزکی، صداگذار: بهروز شهامت، موسیقی: فراز تعالی، انیماتور: شهریار فراش بیرانوند، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار