رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۱ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 19 September

دیزنی اعلام کرد فیلم‌های جدید کلویی ژائو و استیون اسپیلبرگ پیش از نمایش در سرویس استریم این کمپانی به مدت ۴۵ روز اکران می شوند. به نقل از ورایتی، کمپانی دیزنی روز جمعه ۱۰ سپتامبر اعلام کرد فیلم های پیش روی این کمپانی مانند «ابدی ها» به کارگردانی کلویی ژائو، «آخرین دوئل»ساخته ریدلی اسکات، «داستان وست ساید» […]

دیزنی اعلام کرد فیلم‌های جدید کلویی ژائو و استیون اسپیلبرگ پیش از نمایش در سرویس استریم این کمپانی به مدت ۴۵ روز اکران می شوند.

به نقل از ورایتی، کمپانی دیزنی روز جمعه ۱۰ سپتامبر اعلام کرد فیلم های پیش روی این کمپانی مانند «ابدی ها» به کارگردانی کلویی ژائو، «آخرین دوئل»ساخته ریدلی اسکات، «داستان وست ساید» اثر استیون اسپیلبرگ، انیمیشن «رون اشتباه رفت» و «مرد شاه» ساخته متیو وان، پیش از نمایش در پلتفرم های دیجیتال به صورت اختصاصی ۴۵ روز در سینماها روی پرده می روند.

این کمپانی همچنین اعلام کرد انیمیشن «افسون» نیز پیش از رفتن به سرویس استریم دیزنی تنها ۳۰ روز اکران می شود.

این تصمیم آشکارا برای کوین فایگی رییس کمپانی مارول کمپانی سازنده فیلم «ابدی ها» یک پیروزی به حساب می آید. فایگی هم در درون کمپانی و هم در رسانه ها از تمایل خود برای نمایش فیلم های این کمپانی به صورت انحصاری در سینماها گفته بود.

با اعلام این تصمیم فیلم ابرقهرمانی «ابدی ها» ساخته کلویی ژائو با بازی آنجلینا جولی روز ۵ نوامبر صرفا در سینماها اکران می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار