رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 20 September

برنامه «داستان‌ها و آدم‌ها» روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه به روایت داستان «پرندگان می‌روند در پرو می‌میرند» اختصاص دارد و یک روانشناس درباره این کتاب صحبت می‌کند. به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی تهیه کننده برنامه «داستان‌ها و آدم‌ها» در توضیح درباره این برنامه بیان کرد: در این برنامه داستان‌های کوتاه ایرانی […]

برنامه «داستان‌ها و آدم‌ها» روز سه‌شنبه ۲۳ شهریور ماه به روایت داستان «پرندگان می‌روند در پرو می‌میرند» اختصاص دارد و یک روانشناس درباره این کتاب صحبت می‌کند.

به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، سارا شریفی تهیه کننده برنامه «داستان‌ها و آدم‌ها» در توضیح درباره این برنامه بیان کرد: در این برنامه داستان‌های کوتاه ایرانی و خارجی خوانده و از منظر روانشناسی تحلیل و بررسی می‌شود. این برنامه ساعت ۱۹:۱۰ روزهای سه‌شنبه به مدت نیم ساعت از رادیو سلامت پخش می‌شود.

وی ادامه داد: هر داستان علاوه بر آنکه خواننده را با دنیای خیال آشتی می‌دهد، الگویی است برای خواننده تا از خلال خوانش داستان، درون خود را کندوکاو کند و دردهای خود را شفا بخشد و این تاثیر کتابخوانی است بر آرامش و سلامت روان.

شریفی تاکید کرد: در این هفته سه شنبه ۲۳ شهریور ماه کتاب «پرندگان می‌روند در پرو می‌میرند» نوشته رومن گاری را مورد بررسی قرار می‌دهیم و عاطفه نکویی روانشناس درباره این کتاب صحبت خواهد کرد.

در معرفی این کتاب آمده است: «پرندگان می‌روند در پرو می‌میرند» نوشته رومن گاری از تاثیرگذارترین نوشته‌های اوست که سال ۱۹۶۸ از روی آن فیلمی ساخته شد. داستان ماجرای پرندگانی است که از جزایر «گوانو» به سمت ساحلی در صد کیلومتری «لیما» حرکت می‌کنند تا به هر زحمتی شده به آنجا برسند و بمیرند. این کتاب مجموعه پنج داستان کوتاه شامل «پرندگان می‌روند در پرو می‌میرند»، «بشردوست»، «ملالی نیست جز دوری شما»، «همشهری کبوتر» و «کهن‌ترین داستان جهان» است.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار