رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

فیلم مستند «پرویزخان» با موضوع فعالیت های معلم اخلاق فوتبال ایران آماده نمایش شد. فیلم مستند «پرویزخان» پس از حدود یک سال فیلمبرداری در تهران، به کارگردانی و تهیه کنندگی سجاد ترابی با موضوع زندگی پرویز دهداری معلم اخلاق فوتبال ایران آماده نمایش شد. سجاد ترابی، درباره سوژه مستند جدید خود گفت: بعد از خواندن تعداد زیادی خاطره از پرویز […]

فیلم مستند «پرویزخان» با موضوع فعالیت های معلم اخلاق فوتبال ایران آماده نمایش شد.

فیلم مستند «پرویزخان» پس از حدود یک سال فیلمبرداری در تهران، به کارگردانی و تهیه کنندگی سجاد ترابی با موضوع زندگی پرویز دهداری معلم اخلاق فوتبال ایران آماده نمایش شد.

سجاد ترابی، درباره سوژه مستند جدید خود گفت: بعد از خواندن تعداد زیادی خاطره از پرویز خان، برخورد او با بازیکنان و مربیگری او، متوجه شدم اکثر افراد و همچنین بزرگان فوتبال معتقد بودند او تاثیرگذارترین مربی تاریخ ایران بوده است، درنتیجه تصمیم گرفتم این مستند را بسازم. دلیل این تاثیرگذاری نیز در مستند قید شده است.

این مستند ۶۵ دقیقه ای، با تصویربرداری سیامک مختاری و مهرداد خاکی، صدابرداری محمدرضا ارشدی، تدوین رسول انصاری و صداگذاری سعید بابایی، تهیه شده در موسسه اومافیلم و محصول سازمان هنری رسانه ‌ای اوج است و به زودی در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار