رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

حذف گفتگوی هانیه توسلی در برنامه «کافه آپارات» از خروجی پلتفرم، به درخواست خود بازیگر بوده است. چهارشنبه ۲۴ شهریورماه در قسمت ۶۹ برنامه گفتگومحور «کافه آپارات»، فریدون جیرانی مجری این برنامه میزبان هانیه توسلی بازیگر سریال «زخم کاری» بود. این گفتگو در حالی پخش شد که بخش‌هایی از آن مانند علت محبوبیت کاراکتر «مالکی» در این سریال، مورد […]

حذف گفتگوی هانیه توسلی در برنامه «کافه آپارات» از خروجی پلتفرم، به درخواست خود بازیگر بوده است.

چهارشنبه ۲۴ شهریورماه در قسمت ۶۹ برنامه گفتگومحور «کافه آپارات»، فریدون جیرانی مجری این برنامه میزبان هانیه توسلی بازیگر سریال «زخم کاری» بود.

این گفتگو در حالی پخش شد که بخش‌هایی از آن مانند علت محبوبیت کاراکتر «مالکی» در این سریال، مورد توجه قرار گرفت و در شبکه‌های اجتماعی وایرال شد.

با این حال این قسمت از برنامه «کافه آپارات» در روزهای اخیر از خروجی پلتفرم‌های آپارات و فیلیمو حذف شده است.

هانیه توسلی بازیگر مجموعه «زخم کاری» از اولین عوامل این سریال بود که نسبت به ممیزی سریال واکنش نشان داد، اما این بار هیچ واکنشی نداشته و در قبال حذف گفتگوی خود از خروجی پلتفرم، سکوت کرده است.

بر اساس پیگیری صبا از روابط عمومی آپارات، حذف این قسمت برنامه از خروجی پلتفرم، به درخواست خود این بازیگر اتفاق افتاده است!

پیش‌تر بعضی قسمت‌های این برنامه به علت ممیزی از خروجی پلتفرم حذف شده بود، اما حذف برنامه به درخواست مصاحبه‌شونده، اتفاق تازه‌ای است که سابقه چندانی ندارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار