رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 16 October

در روز اربعین حسینی، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی درباره نهضت جهانی اربعین صحبت می‌کند. به نقل از روابط عمومی رادیواربعین، امیر حسین ثقفی تهیه‌کننده شیفت ظهر«اذان گاهی» رادیو اربعین گفت: در روز اربعین حسینی، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در خصوص نهضت جهانی اربعین صحبت می کند. وی اظهار کرد: از دیگر محورهای گفتگو با […]

در روز اربعین حسینی، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی درباره نهضت جهانی اربعین صحبت می‌کند.

به نقل از روابط عمومی رادیواربعین، امیر حسین ثقفی تهیه‌کننده شیفت ظهر«اذان گاهی» رادیو اربعین گفت: در روز اربعین حسینی، رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی در خصوص نهضت جهانی اربعین صحبت می کند.

وی اظهار کرد: از دیگر محورهای گفتگو با حداد عادل می توان به چگونگی تبدیل اربعین به یک فرهنگ صحبت کرد. اینکه چطور اربعین می تواند موجب قرابت ملیت ها و فرهنگ های گوناگون شده وتاثیرات دراز مدت زبانی و فرهنگی اربعین و جهان بدون مرزی که اولین بار در پیاده‌روی اربعین تجربه کردیم، باشد.

ثقفی افزود: سردار رحیم نوعی اقدم نیز از دیگر مهیمانان برنامه است. در بخش دیگری ازبرنامه با سعید حدادیان مداح اهل بیت گفتگو می شود.
وی خاطر نشان کرد: شیفت اذان گاهی رادیو اربعین که ازساعت ۱۰تا ۱۴شنیده می شود، با گویندگی حمید عبیری و مسئول هماهنگی پریسا نقی زاده تهیه و پخش می‌شود.

منبع:آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار