رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

فیلم‌های تجربی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین فیلم‌های تجربی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی این رویداد سینمایی به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا معرفی شدند: ۱.    «افتادن» به […]

فیلم‌های تجربی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، عناوین فیلم‌های تجربی راه‌یافته به بخش مسابقه ملی این رویداد سینمایی به شرح زیر و به ترتیب حروف الفبا معرفی شدند:

۱.    «افتادن» به کارگردانی روزبه کاظمی‌نشاط و تهیه‌کنندگی فرشاد مشایخی از تهران
۲.    «بازگشت» به کارگردانی سام مقیمی و تهیه‌کنندگی سروش امتیاز از تهران
۳.    «بازی رفت؛ اینجاست» به کارگردانی امیرحسین شیرالی و علی تقی‌زاده و تهیه‌کنندگی امیرحسین شیرالی از تهران
۴.    «باور» به کارگردانی محمد مستوفی و تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران از ارومیه
۵.    «پوک» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرتضی فرهادنیا از تهران
۶.    «تشعشعات» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهروز شیداکراتی از تایباد
۷.    «تیرانوزاروس شیش تنی» به کارگردانی فرزین صادقی و تهیه‌کنندگی شیرزاد صادقی و مهدی آریافر از کردکوی
۸.    «چگونه منتظر گودو باشیم؟» به کارگردانی عرشیا زینعلی و تهیه‌کنندگی عرشیا زینعلی و انجمن سینمای جوانان ایران از رشت
۹.    «چیزهایی برای فروش» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حامد قاسمی از خمین
۱۰.    «خودکار قرمز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد عباسی از کازرون
۱۱.    «درد مزمن» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نیلوفر نادری از تهران
۱۲.    «رامخانه» به کارگردانی احسان شادمانی و تهیه‌کنندگی لیلا دوکوهکی از شیراز
۱۳.    «روزنوشت‌های مردی که آنجا نبود» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی روزبه فرازمند از تهران
۱۴.    «زنی در همسایگی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حسن وحدانی از تبریز
۱۵.    «سیکل» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی پدرام پرنیان فر از تهران
۱۶.    «عبور» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی‌ رضاوند از تبریز
۱۷.    «قطعه زمین شماره اس ۷» به کارگردانی آبتین سرابی و تهیه‌کنندگی آبتین سرابی، استر کریتیو پیکچرز، کریسالید دیفوزیون دومینیک اوئلیه از تهران
۱۸.    «قمیر» به کارگردانی جواد قاسملو و تهیه‌کنندگی مجید برزگر از تهران
۱۹.    «کائوس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی شریفی از شیراز
۲۰.    «لنز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امیرحسین تبت از تهران
۲۱.    «مرگ در هستی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی عدنان شهابی از تهران
۲۲.    «مهاجر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مرضیه ماندگاری از یزد
۲۳.    «میرامانا» به کارگردانی سروش یاری و تهیه‌کنندگی رضا دوستی از تهران
۲۴.    «ناکجا» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد آریانیک از مسجد سلیمان
۲۵.    «نوکتورن در آبی و سبز، مووْمُنتی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی شهریار حنیفه از تهران
۲۶.    «هیرودو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سروش باغبانی از ارومیه
۲۷.    «The Middle » به کارگردانی سهیل سهیلی‌سرشت و تهیه‌کنندگی سپهر سهیلی‌سرشت از تهران

سی وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار