رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

اصحاب رسانه می‌توانند برای حضور در سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در سامانه جشنواره‌های انجمن سینمای جوانان ایران ثبت‌نام کنند. ثبت‌نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران آغاز از فردا آغاز می‌شود. خبرنگاران، منتقدان و کارشناسان و مدیران رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب می‌توانند جهت ثبت‌نام در سی […]

اصحاب رسانه می‌توانند برای حضور در سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، در سامانه جشنواره‌های انجمن سینمای جوانان ایران ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام اهالی رسانه برای تماشای آثار سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران آغاز از فردا آغاز می‌شود.

خبرنگاران، منتقدان و کارشناسان و مدیران رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب می‌توانند جهت ثبت‌نام در سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با ورود به پرتال ویژه جشنواره‌های انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.festival.iycs.ir اطلاعات و درخواست خود را ثبت کنند.

فرآیند ثبت نام از ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۷ مهر آغاز می‌شود و به مدت ۵ روز تا پایان چهارشنبه ۲۱ مهر ادامه خواهد داشت.

گفتنی است در صورت موفق بودن فرآیند ثبت اطلاعات در سامانه نامبرده، پیامکی مبتنی بر تایید دریافت اطلاعات برای کاربر ارسال خواهد شد و تاییدیه نهایی جهت صدور کارت یا دریافت کد تماشای آنلاین آثار در سامانه آنلاین جشنواره متعاقبا و از طریق پیامکی دیگر در اختیار فرد ثبت‌نام‌کننده قرار می‌گیرد.

سی‌وهشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۰ (۱۹ تا ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱) برگزار می‌شود. این رویداد برای اولین‌بار در تاریخ سینمای ایران واجد شرایط تایید آکادمی اسکار شناخته و معرفی شده است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار