رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

«آخر بازی» سومین قسمت از سه گانه فیلم‌های پلیسی معمایى محمد حمزه ای آماده نمایش شد. «آخر بازی» سومین قسمت از سه گانه فیلم‌های پلیسی معمایى محمد حمزه ای بعد از فیلم هایی «مرتضا» و «زخم کاری» است که شهریور ماه با حضور جمعی از بازیگران تئاتر مقابل دوربین رفت و هم اکنون با پایان مراحل فنی آماده […]

«آخر بازی» سومین قسمت از سه گانه فیلم‌های پلیسی معمایى محمد حمزه ای آماده نمایش شد.

«آخر بازی» سومین قسمت از سه گانه فیلم‌های پلیسی معمایى محمد حمزه ای بعد از فیلم هایی «مرتضا» و «زخم کاری» است که شهریور ماه با حضور جمعی از بازیگران تئاتر مقابل دوربین رفت و هم اکنون با پایان مراحل فنی آماده پخش از یکی از پلتفرم ها و تلویزیون است.

«آخر بازی» در امتداد کارهای قبلی، سومین همکاری محمد حمزه ای و حمیدرضا بابابیگی به عنوان نویسنده و محمد حاتمی به عنوان بازیگر اصلی کارگاه پلیس در این مجموعه فلیم‌هاست که به سفارش موسسه ناجی هنر تولید شده است.

در خلاصه داستان این فیلم  آمده است: منصور پیر جباری پس از سال‌ها از زندان آزاد میشود و تلاشش را برای یافتن پسری که چندین سال است از او خبری نیست آغاز می کند اما این آغاز یک پایان بر زندگی اوست و سرگرد جمشید خلیلی کارگاه ارشد پلیس آگاهی تهران مامور رسیدگی به پرونده ای می شود که در روند تحقیق پی به لایه های پنهانی از زندگی و قتل یک پدر و دختر می برد….

عوامل این فیلم عبارتند از کارگردان: محمد حمزه ای، نویسنده فیلمنامه: حمیدرضا بابابیگی، مدیر تصویربرداری: احسان غفوریان، تدوین: بابک قائم، آهنگساز: مهدی پناهی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: حسین مشعلی، صدابردار: اشکان پورتاجی، طراحی و ترکیب صداها: امید محمدی پور، حسین مشعلی، طراح صحنه و لباس: محمد صادقی، گریم: راحله فیوضی، تصیح رنگ و نور: سامان مجد وفائی، عکس: امید مسعودفر، منشی صحنه: امیررضا مکین، مدیر تولید: سجاد نوری، مدیر تدارکات: دانیال داورزنی، مجری طرح: حسین بشگرد، تهیه کننده: محمد نجفی زاده.

بازیگران محمد حاتمی، حمیدرضا نعیمی، مرتضا آقا حسینی، سجاد تابش، علیرضا ساوه دروی، پیام اینالوئی، جواد پورزند، مهری آل آقا، یدالله شادمانی، نسیم مسلمی، عباس خسروی، شقایق جعفری جوزانی، مروارید رمضانی، محد جعفرزاده، محمدحسین سیاهپوش، مریم مقدم، علی چایچی، مجید عراقی، تاده سرکیسیان، شادی خانی هستند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار