رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۸ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 25 October

صداپیشه هاچ زنبورعسل به جمع هنرمندان «کوی نشاط» رادیو ایران می‌پیوندد. به نقل از شبکه رادیویی ایران، ندا حاجی اسماعیلی تهیه کننده «کوی نشاط» درباره فصل جدید این برنامه عنوان کرد: در فصل جدید طراحی محتوایی و اصولی برای محله «کوی نشاط» انجام شده و امیدوارم با این طراحی «کوی نشاط » به همان نقطه ای که انتظار می […]

صداپیشه هاچ زنبورعسل به جمع هنرمندان «کوی نشاط» رادیو ایران می‌پیوندد.

به نقل از شبکه رادیویی ایران، ندا حاجی اسماعیلی تهیه کننده «کوی نشاط» درباره فصل جدید این برنامه عنوان کرد: در فصل جدید طراحی محتوایی و اصولی برای محله «کوی نشاط» انجام شده و امیدوارم با این طراحی «کوی نشاط » به همان نقطه ای که انتظار می رود، برسد. در ضمن شخصیت های جدیدی به این برنامه اضافه شدند که محلیت «کوی نشاط» را پررنگ تر نشان دهند.

او همچنین از اضافه شدن ناهید امیریان از بزرگان دوبلاژ و صداپیشه پیشکسوت به این برنامه خبر داد.

این تهیه کننده افزود: حضور اساتید دوبلاژ در رادیو نقطه اوجی دوباره برای برنامه سازی و نمایش است.

تهیه کننده برنامه «کوی نشاط» در پایان از حضور احمدرضا موسوی از مجریان تلویزیون نیز قدردانی کرد و گفت: احمدرضا موسوی جوانی با استعداد است که حضورش در تیم «کوی نشاط» ارزشمند است.

در ادامه شاهرخ باقری نژاد کارگردان «کوی نشاط» هم با اشاره به طراحی محتوایی و پربارسازی متن ها به لحاظ کیفی درباره پیوستن بازیگر دیگری به مجموعه «کوی نشاط» بیان کرد: امید ماهر از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر خوشبختانه به تیم ما پیوستند و حضور چنین جوانان با استعدادی در حوزه طنز در رادیو افتخاری محسوب می‌شود.

برنامه طنز و سرگرمی «کوی نشاط» از اولین پنجشنبه ماه ربیع الاول مصادف با ۲۲ مهر ماه ساعت ۹:۰۰ صبح از رادیو ایران پخش می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار