رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۳ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 8 December

در حالی که روابط عمومی معاونت سیما، امروز صبح اعلام کرد درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» از امشب سه شنبه ۲۷ مهرماه روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود،‌ حدود یک ساعت بعد روابط عمومی سریال خبر داد که این سریال فعلا پخش نمی‌شود. به نقل از روابط عمومی سریال،‌ سرجوخه ساخته جدید احمد معظمی که طبق اعلام شبکه سه […]

در حالی که روابط عمومی معاونت سیما، امروز صبح اعلام کرد درام جاسوسی اجتماعی «سرجوخه» از امشب سه شنبه ۲۷ مهرماه روانه آنتن شبکه سه سیما می‌شود،‌ حدود یک ساعت بعد روابط عمومی سریال خبر داد که این سریال فعلا پخش نمی‌شود.

به نقل از روابط عمومی سریال،‌ سرجوخه ساخته جدید احمد معظمی که طبق اعلام شبکه سه قرار بود از سه شنبه ۲۷ مهرماه روی آنتن برود؛ فعلا پخش نمی‌شود.

طبق اطلاع رسانی شبکه سه که از طریق زیرنویس و پخش تیزر انجام می‌شد؛ قرار بود سریال جدید سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی و تهیه کنندگی ابوالفضل صفری از سه شنبه ۲۷ مهرماه هر شب ساعت ۲۰.۴۵ روی آنتن برود؛ اما براساس آخرین تصمیمات قرار شده تا پخش این مجموعه امنیتی-جاسوسی مدتی به تعویق بیفتد.

هنوز زمان پخش مشخصی برای این سریال اعلام نشده است.

سرجوخه براساس متنی از حسین امیرجهانی برای پخش در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای آماده می شود.

سرجوخه با روایت دو قصه موازی، به زندگی دو شخصیت غلامرضا و کیان که از دو طبقه اجتماعی مختلف با انگیزه‌ها و کشمکش‌های متفاوت هستند، می‌پردازد که هر دو در راه رسیدن به عشق موانع و اتفاقات زیادی سر راهشان قرار می‌گیرد که روند رسیدن را کندتر و جذابیت قصه را بیشتر می‌کند.

سامان صفاری در نقش کیان، حمیدرضا محمدی در نقش غلامرضا، آرش آصفی در نقش یک افسر ضد جاسوسی، نازنین کیوانی در نقش یک اینفلوئنسر و نیلوفر کوخانی در نقش رزیتا بازیگرانی هستند که تا به حال حضور آن‌ها در سریال رسانه‌ای شده و در کنار این ترکیب جوان، سرجوخه از بازیگران با سابقه‌ای چون حبیب دهقان نسب در نقش سالار، علی اوسیوند در نقش آقا رضا، قربان نجفی ایفاگر شخصیت رامین کشمیری، حسن اسدی به عنوان پدر کیان و علیرضا جلالی تبار در نقش طاهری بهره می‌برد.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار