رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
  • الخميس ۴ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 9 December

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، مراسم نمایش خصوصی فیلم‌های کوتاه «شکستن» و «روشنایی» به کارگردانی محمدرضا بردبار شب گذشته (۲۸ مهر ماه) با حضور عوامل، بازیگران و برخی از چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون در هتل پارسیان آزادی برگزار شد. در این مراسم که مژده لواسانی اجرای آن را بر […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی، مراسم نمایش خصوصی فیلم‌های کوتاه «شکستن» و «روشنایی» به کارگردانی محمدرضا بردبار شب گذشته (۲۸ مهر ماه) با حضور عوامل، بازیگران و برخی از چهره‌های شناخته شده سینما و تلویزیون در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
در این مراسم که مژده لواسانی اجرای آن را بر عهده داشت، چهره‌هایی چون نگین صدق‌گویا، شیرین بینا، رضا فیاضی، امید زندگانی، رضا ایرانمنش، کاوه خداشناس، زهرا داودنژاد، بهشاد شریفیان، نیلوفر پارسا، بابک نوری، خشایار لزومی، کاوه زمانی و… حضور داشتند.
در حاشیه این مراسم که به مناسبت بزرگداشت روز جهانی نابینایان برگزار شد، از دو کتاب «ظواهر یک زن» و «تاریک‌تر از روشنایی» نوشته محمدرضا بردبار نیز رونمایی به عمل آمد.
علی‌اکبر جمالی مدیر عامل، منصور شادکام مدیر هیأت رئیسه و مهدی حسین مدیر روابط عمومی انجمن نابینایان ایران از جمله مهمانان ویژه شب گذشته بودند که با حضور روی سن از مشکلات و برنامه‌های آتی خود برای نابینایان کشور به صحبت پرداختند.
عکاس: شهرزاد آذخ

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار