رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 29 خبر


  • یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰
  • الأحد ۰ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 5 December

اکران عمومی فیلم «جنایت بی دقت» به کارگردانی شهرام مکری از چهارشنبه سوم نوامبر (۱۲ آبان) در فرانسه آغاز می‌شود. کمپانی « Damned Films» که پخش این فیلم را در فرانسه برعهده دارد با اعلام این خبر که تاکنون دو فیلم از این کارگردان را در سینماهای فرانسه به نمایش گذاشته و «جنایت بی‌دقت» سومین […]

اکران عمومی فیلم «جنایت بی دقت» به کارگردانی شهرام مکری از چهارشنبه سوم نوامبر (۱۲ آبان) در فرانسه آغاز می‌شود.
کمپانی « Damned Films» که پخش این فیلم را در فرانسه برعهده دارد با اعلام این خبر که تاکنون دو فیلم از این کارگردان را در سینماهای فرانسه به نمایش گذاشته و «جنایت بی‌دقت» سومین اثری است که از این فیلمساز به اکران عمومی درمی‌آورد؛ ابراز خوشحالی کرد که با این کار در معرفی این فیلمساز به مخاطبان فرانسوی نقش موثری ایفا کرده است.


«جنایت بی‌دقت» علاوه بر پاریس در یازده شهر دیگر فرانسه هم به نمایش گذاشته می‌شود و در شب افتتاحیه، «بامشاد پوروالی» از منتقدان ایرانی ساکن پاریس به معرفی فیلم برای مخاطبان خواهد پرداخت.
«یوهان کورنو» مدیر کمپانی Damned Films با توصیف شرایط رقابتی سخت برای اکران فیلم‌ها بعد از تعطیلی‌های مکرر می‌گوید: «اکران برای فیلم‌هایی مثل «جنایت بی‌دقت» با پیچیدگی‌های فیلم‌نامه، سخت‌تر هم هست و خوشحالم که توانسته‌ام در وضعیت دشوار این بازار، فیلم را بر پرده‌ سینماها بیاورم.» این مدیر کمپانی ابراز امیدوار کرد که بتواند به تدریج به سینماهاى نمایش دهنده فیلم اضافه کند.
«جنایت بی‌دقت» به تهیه‌کنندگی نگار اسکندرفر محصول «موسسه فرهنگی هنری کارنامه» است.

منبع: بانی فیلم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار