رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 7 December

تولید مجموعه عروسکی «مزرعه دوستی» با حضور سرپرست معاونت امور استان‌های رسانه ملی در مرکز آذربایجان شرقی کلید خورد. به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، ساخت مجموعه تلویزیونی عروسکی «مزرعه دوستی» با حضور محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های صدا و سیما و مدیران رسانه ملی و استانی در مرکز آذربایجان شرقی آغاز شد. […]

تولید مجموعه عروسکی «مزرعه دوستی» با حضور سرپرست معاونت امور استان‌های رسانه ملی در مرکز آذربایجان شرقی کلید خورد.

به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، ساخت مجموعه تلویزیونی عروسکی «مزرعه دوستی» با حضور محمد مهدی رحمتی سرپرست معاونت امور استان‌های صدا و سیما و مدیران رسانه ملی و استانی در مرکز آذربایجان شرقی آغاز شد.

هدف از ساخت این مجموعه سرگرمی و آموزشی، تولید آثار ماندگار و با کیفیت عروسکی با تکیه بر فرهنگ بومی است.

سرپرست معاونت امور استان‌های صدا و سیما در آیین آغاز تولید این مجموعه با تاکید بر تولید آثار ماندگار و با کیفیت برای کودکان و نوجوانان اظهار کرد: اینکه مراکز استانی در این زمینه پیشگام شده‌اند نشان از حرکتی گسترده و جریانی تاثیرگذار است.

او با بیان اینکه طراحی شخصیت، صداپیشگی و همچنین ساخت محیط های جذاب برای کودکان در صدا و سیمای استان‌ها، یک اتفاق رسانه ای ارزشمند به شمار می‌رود، گفت: معاونت استان ها از همه ظرفیت‌های خود برای حمایت از تولیدات این چنینی استفاده می‌کند.

رحمتی تصریح کرد: امیدواریم اثری جذاب تولید شود و شخصیت هایی در این مجموعه خلق شوند که بچه های ایران سال های سال آن‌ها را به خاطر بسپارند.

پیش تولید «مزرعه دوستی» در ۲۶ قسمت ۲۰ قسمتی و با ۹ کاراکتر عروسکی از ۲ ماه قبل شروع شده و برای ساخت دکورهای آن از رنگ های شاد کودکانه و با نگاه به بافت و رنگ هایی که بیشتر در شهرستان تبریز وجود دارند، استفاده شده است.

صداپیشگان و عروسک‌گردانان این مجموعه بیشتر از هنرمندان بومی استان آذربایجان شرقی هستند و قرار است عید نوروز روی آنتن برود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار