رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 1 December

پادکست «سینما، خاطره» این هفته با بررسی فیلم سینمایی «تنگسیر» از رادیو سوینا پخش می‌شود. به نقل از روابط عمومی سوینا، گروه سوینا روز پنجشنبه ۱۳ آبان ماه، سی‌امین قسمت از پادکست «سینما، خاطره» را با روایت و تحلیل فیلم سینمایی «تنگسیر» ساخته امیر نادری منتشر می‌کند. سردبیری این مجموعه پادکست به عهده کیوان کثیریان است. […]

پادکست «سینما، خاطره» این هفته با بررسی فیلم سینمایی «تنگسیر» از رادیو سوینا پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی سوینا، گروه سوینا روز پنجشنبه ۱۳ آبان ماه، سی‌امین قسمت از پادکست «سینما، خاطره» را با روایت و تحلیل فیلم سینمایی «تنگسیر» ساخته امیر نادری منتشر می‌کند.

سردبیری این مجموعه پادکست به عهده کیوان کثیریان است. احسان کرمی، بازیگر و مجری، داستان «تنگسیر» را روایت کرده و علی علائی منتقد سینما به تحلیل این فیلم و حواشی آن پرداخته‌است.

پادکست «سینما، خاطره» زیر نظر گلاره عباسی موسس و مدیر گروه سوینا تولید می‌شود. متن روایت‌ها را سمیه علیپور نوشته و تدوین پادکست به عهده مرجان طبسی است.

قسمت سی‌ام این پادکست روز پنجشنبه ساعت ۱۹ از رادیو سوینا پخش می‌شود و پس از آن، در پایگاه اینترنتی سوینا در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرد.

مخاطبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سوینا به نشانی www.sevinagroup.com به برنامه‌های رادیو سوینا دسترسی داشته باشند. «سینما، خاطره» پنجشنبه‌ها به صورت یک هفته در میان از رادیو سوینا منتشر می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار