رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰
  • السبت ۲۱ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 27 November
  • پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۱
  • کد خبر : 80818
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اجرای نمایش موزیکال «پنجره‌ آنطرف خیابان» از تهران تا کرج

«پنجره آنطرف خیابان» نمایشی موزیکال به کارگردانی محبوبه نورنقدی پس از ۱۰ شب اجرا در تماشاخانه شانو، در کرج اجرا می‌شود. «پنجره آنطرف خیابان» یک عاشقانه تلخ در فضای اسپانیایی است که به صورت موزیکال طراحی شده و به مدت ۱۰ شب در تماشاخانه شانو در تهران روی صحنه رفته است. این نمایش درباره زنی […]

«پنجره آنطرف خیابان» نمایشی موزیکال به کارگردانی محبوبه نورنقدی پس از ۱۰ شب اجرا در تماشاخانه شانو، در کرج اجرا می‌شود.

«پنجره آنطرف خیابان» یک عاشقانه تلخ در فضای اسپانیایی است که به صورت موزیکال طراحی شده و به مدت ۱۰ شب در تماشاخانه شانو در تهران روی صحنه رفته است. این نمایش درباره زنی است که به دنبال خوشبختی و فرار از سیاهی رفتار خود را برای یک عاشق توجیه می‌کند و پس از تماشاخانه شانو، در کافه تئاتری واقع در کرج اجرا می شود.

«پنجره آنطرف خیابان» پس از البرز، در سایر استان‌ها نیز به اجرا می‌شود.

اندیشه یدی، حمیدرضا کردسیچانی، حسین ابراهیمی، سمیرافتح اللهی، مانیا بابایی، پارسا بهاری، متین گروسی، علیرضا محمدی، نرگس عباسی، کیارش بیگدلی و محبوبه نورنقدی بازیگران این نمایش هستند.

عوامل این نمایش عبارتند از نویسنده، کارگردان، تهیه کننده: محبوبه نورنقدی، دستیار کارگردان: کوهیار مهاجر، مشاور پروژه: احمد اسفندیاری، طراح صحنه و لباس: سمیرا فتح اللهی، مدیر تولید: کیوان مهاجر، دستیاران تولید: داریوش صفیان، محمدحسن بهاری، چهره پردازان: امین امیری، الناز اکبرزاده، عکاسان: رها حیدری، امیرحسین لولایی، نور و صدا: محمدحسن بهاری، طراحی پوستر: سعید شعبانی، تدارکات: ساعد رجبی.

«گیلاوا و یک جنگل سبز»، «کور مرد و گور سوی زمین»، «خانوم گلاب»، «هیدام»، «سلام مایکل به زندان من خوش آمدی»، «کمی قبل از ساعت ۵ بامداد» و «پنجره آن طرف خیابان» نمایش های قبلی نورنقدی هستند و او برای سه ماه آخر سال یک نمایش دیگر نیز اجرا خواهد کرد. نورنقدی همچنین در سال جاری تله فیلم‌های «حبابها صدای بلند دارند»، «بچه های دیروز» و «پنج دقیقه تا فستیوال» را ساخته است.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار