رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 7 December

مجله خبری تحلیلی «فرامتن» از جدیدترین برنامه‌های شبکه افق سیما است که در این برنامه مهم‌ترین اخبار روز مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. به نقل از روابط عمومی شبکه افق، مجله خبری تحلیلی «فرامتن» به عنوان یکی از جدیدترین برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، در جدول پخش این شبکه قرار گرفت. امروزه توجه به تحلیل […]

مجله خبری تحلیلی «فرامتن» از جدیدترین برنامه‌های شبکه افق سیما است که در این برنامه مهم‌ترین اخبار روز مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

به نقل از روابط عمومی شبکه افق، مجله خبری تحلیلی «فرامتن» به عنوان یکی از جدیدترین برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، در جدول پخش این شبکه قرار گرفت.

امروزه توجه به تحلیل صحیح در کنار اخباری که به صورت روزانه و گسترده توسط رسانه‌های رسمی و مجازی بر ذهن و روان مخاطبین تاثیر می‌گذارد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

همین اهمیت باعث شده تا رسانه‌ها به این فکر باشند تا در کنار انتقال اخبار، بخشی را نیز به منظور انتقال تحلیل صحیح برای مخاطبین خود اختصاص دهند. در همین مسیر شبکه افق سیما نیز مجله‌ای خبری تحلیلی تحت عنوان «فرامتن» را در برنامه‌های متنوع خود قرار داده تا بتواند سهم خود را از انتقال تحلیل‌ صحیح اخبار روزانه در بین مخاطبین خود ادا کند.

محمد علیبازی تهیه‌کننده برنامه فرامتن درباره جزییات این برنامه گفت: امروز در زمانه‌ای قرار گرفته‌ایم که اخبار بسیاری از جهان پیرامونی به واسطه گستردگی رسانه‌ها به مردم می‌رسد و همین موضوع اهمیت تحلیل آن اخبار را دو چندان می‌کند. صرف خبر را در رسانه‌های بسیاری می‌توان دید ولی اینکه بتوانیم روایتی متفاوت از اخبار را بیان کنیم، دقیقا نقطه تمایز «فرامتن» با برنامه‌های خبری است. البته تلاش کردیم تا همچون تمام برنامه‌های خبری اصل به‌روز بودن را حفظ کنیم.

وی افزود: حدود ۶ ماه است که درگیر پیش تولید این برنامه هستیم و به دلیل حفظ همین مسئله به‌روز بودن به سمت رسانه‌هایی رفتیم که بتوانیم از آنها به صورت پخش زنده بهره ببریم و حتی از کارشناسان هم به صورت تماس تصویری و تلفنی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم سریعتر تحلیل را ارائه دهیم.

تهیه کننده فرامتن تاکید کرد: قرار است که هر چهارشنبه بخشی تحت عنوان پرونده ویژه داشته باشیم و در آن به مهمترین خبر هفته خواهیم پرداخت و تلاش می‌کنیم در عین بررسی آن خبر و آن اتفاق، نتیجه را نیز مورد بررسی قرار دهیم.

علاقمندان به این مجله خبری تحلیلی می‌توانند هر روز به صورت زنده ساعت ۱۹:۳۰ (تکرار روز بعد ساعت ۰۱:۳۰ و ۰۷:۰۰) آن را از شبکه افق دنبال کنند.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار