رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 7 December

فیلم «جاودانگان» محصول مارول توانست با کسب رقم فروش ۱۶۱,۷ میلیون دلار صدرنشین گیشه جهان شود. به نقل از ورایتی، فیلم «جاودانگان» ساخته کلویی ژائو محصول مارول صدرنشین گیشه جهان شد. جدیدترین محصول مارول در این هفته در سطح بین المللی به فروش ۹۰٫۷ میلیون دلار دست یافت و توانست مجموع فروش جهانی خود را به عدد ۱۶۱٫۷ میلیون […]

فیلم «جاودانگان» محصول مارول توانست با کسب رقم فروش ۱۶۱,۷ میلیون دلار صدرنشین گیشه جهان شود.

به نقل از ورایتی، فیلم «جاودانگان» ساخته کلویی ژائو محصول مارول صدرنشین گیشه جهان شد.

جدیدترین محصول مارول در این هفته در سطح بین المللی به فروش ۹۰٫۷ میلیون دلار دست یافت و توانست مجموع فروش جهانی خود را به عدد ۱۶۱٫۷ میلیون دلار برساند. این فیلم با بازی آنجلینا جولی در چندین بازار بزرگ بین المللی اکران شد که در کره جنوبی ۱۴٫۴ میلیون دلار، در بریتانیا ۷٫۱ میلیون دلار، در فرانسه ۶٫۷ میلیون دلار، در مکزیک ۵٫۷ میلیون دلار، در استرالیا ۵ میلیون دلار و در ایتالیا ۴٫۶ میلیون دلار فروش داشت.

فیلم «جاودانگان» که در داخل آمریکا با بی مهری منتقدان مواجه شد به رقم فروش ۷۱ میلیون دلار دست پیدا کرد که کمی از پیش بینی های اولیه کمتر بود. با این حال نتیجه فروش جهانی این فیلم رضایت بخش بود.

پل درگاربدیان تحلیلگر گیشه درباره موفقیت «جاودانگان» در سطح جهان چنین اظهار نظر کرد: این فیلم در سطح بین الملل خوب عمل کرد و این اتفاق نشان دهنده ارزش ویژه برند شگفت انگیز مارول در سراسر جهان است که طرفدارانی وفادار دارد.

فیلم «جاودانگان» هفته آینده در کشورهای روسیه و اندونزی روی پرده می رود. هنوز مشخص نیست این ساخته کلویی ژائو چه وقت راهی چین می شود. در ضمن این فیلم در کشورهای کویت، قطر و عربستان سعودی ممنوع اعلام شده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار