رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۳ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 29 November

فیلم کوتاه «مرد ابری» اثر شاهین جلالی به  جشنواره جوایز جهانی فیلم‌های مستقل «گرند آف» لهستان می‌رود. به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،  فیلم کوتاه «مرد ابری» به‌نویسندگی و کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌شده در انجمن سینمای جوانان استان اردبیل در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «گرند آف» لهستان رقابت خواهد کرد. […]

فیلم کوتاه «مرد ابری» اثر شاهین جلالی به  جشنواره جوایز جهانی فیلم‌های مستقل «گرند آف» لهستان می‌رود.

به‌گزارش سینماخانه و به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران،  فیلم کوتاه «مرد ابری» به‌نویسندگی و کارگردانی شاهین جلالی و تهیه‌شده در انجمن سینمای جوانان استان اردبیل در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «گرند آف» لهستان رقابت خواهد کرد.

گفتنی است در این دوره از جشنواره Grand Off از بین ۴۱۸۳ فیلم ارسالی از ۱۲۰ کشور، تنها ۵۰ فیلم در بخش‌های مختلف باهم به رقابت خواهند پرداخت و فیلم «مرد ابری» نماینده ایران در بخش داستانی و در لیست ۵ کاندیدای دریافت نشان بهترین بازیگری مرد قرار دارد و محمود نظرعلیان بازیگر این فیلم با بازیگرانی از کشورهای فرانسه، چین و ایتالیا برای دریافت نشان بهترین بازیگری مرد رقابت می‌کند.

فیلم کوتاه «مرد ابری» داستان مردی را روایت می‌کند که تعادل زندگی‌اش را از دست داده و با اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای روبرو می‌شود.

پانزدهمین دوره جوایزه فیلم‌های مستقل «گرند آف» از ۲۹ نوامبر تا ۶ دسامبر ۲۰۲۱ در شهر ورشو پایتخت کشور لهستان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار