رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۳ جماد أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 8 December

مینی‌سریال «کنت مونت کریستو» در جدول پخش شبکه چهار سیما قرار گرفت. به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجموعه تلویزیونی «کنت مونت کریستو» در هفت قسمت از شنبه ۲۲ آبان هرشب ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. «کنت مونت کریستو» یکی از مهم‌ترین رمان‌های «الکساندر دوما» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس مطرح […]

مینی‌سریال «کنت مونت کریستو» در جدول پخش شبکه چهار سیما قرار گرفت.

به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجموعه تلویزیونی «کنت مونت کریستو» در هفت قسمت از شنبه ۲۲ آبان هرشب ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

«کنت مونت کریستو» یکی از مهم‌ترین رمان‌های «الکساندر دوما» رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس مطرح فرانسوی است که بر اساس آن در سال ۱۹۹۸، مینی سریالی هفت قسمتی، توسط کشورهای فرانسه، آلمان و ایتالیا تولید شده است.

در این سریال «ژرار دوپاردیو» بازیگر معروف فرانسوی در نقش کنت مونت کریستو به ایفای نقش پرداخته و «سرجو روبینی» بازیگر و کارگردان مطرح ایتالیایی نیز یکی دیگر از بازیگران اصلی این سریال به حساب می‌آید.

این رمان معروف داستان ادموند دانتس را روایت می‌کند که به خاطر جرمی سیاسی و طرفداری از ناپلئون بناپارت و افکارش به زندان مخوفی منتقل می‌شود. در زندان او با آبه فاریا آشنا می‌شود. آبه نشانی نقشه گنجی را در جزیره مونت کریستو به دانتس می‌دهد. با مرگ آبه، دانتس با هدف کشف گنج از زندان فرار می‌کند و این فرار منجر به اتفاقات تازه‌ای برای او می‌شود.

علاقه‌مندان سریال‌های تاریخی، اقتباسی و ماجراجویانه، می‌توانند این مجموعه را از روز شنبه، ۲۲ آبان، ساعت ۲۴ از شبکه چهار سیما مشاهده و تکرار آن را در ساعت‌های ۱۱ و ۱۸ روز بعد تماشا کنند.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار