رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 1 December

با اتمام پخش مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» در شبکه پنج سیما، سریال «باج» روی آنتن می‌رود. به نقل از روابط عمومی صداوسیما، سریال اکشن «باج» که محصول ۲۰۱۷ کشورهای کانادا، فرانسه، آلمان و امریکا است، به کارگردانی اریک کن یول تهیه و تولید شده و قرار است از دوشنبه اول آذر ماه ۱۴۰۰ به جای مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» هر شب […]

با اتمام پخش مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» در شبکه پنج سیما، سریال «باج» روی آنتن می‌رود.

به نقل از روابط عمومی صداوسیما، سریال اکشن «باج» که محصول ۲۰۱۷ کشورهای کانادا، فرانسه، آلمان و امریکا است، به کارگردانی اریک کن یول تهیه و تولید شده و قرار است از دوشنبه اول آذر ماه ۱۴۰۰ به جای مجموعه تلویزیونی «روزگار جوانی» هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه پنج برود و روز بعد ساعت ۱۱ و ۱۹ بازپخش شود.

این سریال در سه فصل پخش خواهد شد و داستان فصل اول آن درباره تیم مذاکره‌کننده‌ای است که به بهانه مذاکره با افراد خلافکار و جنایتکار به نقاط مختلف دنیا سفر می کند. سرتیم آن‌ها اریک است و تیم مذاکره‌کننده این بار یک پسر بچه را که عده‌ای خلافکار او را گروگان گرفته‌اند، نجات داده و به خانواده‌اش باز می‌گرداند.

سعید مظفری، مریم جلینی، علی منانی، نازنین یاری، اکبر منانی، تورج مهرزادیان، حسن کاخی، امیر منوچهری و… دوبلورهای این سریال هستند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار