رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۳ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 29 November

مایکل مان اعلام کرد اولین بخش از رمان فیلم «مخمصه» سال آینده منتشر می شود. به نقل از مووی وب، مایکل مان اعلام کرد اولین بخش رمان «مخمصه» (Heat) که هم شامل پیش درآمد قصه فیلم است و هم دنباله ای بر داستان کاراکترهاست سال آینده به بازار عرضه می شود. کارگردان مشهور آمریکایی در جدیدترین مصاحبه […]

مایکل مان اعلام کرد اولین بخش از رمان فیلم «مخمصه» سال آینده منتشر می شود.

به نقل از مووی وب، مایکل مان اعلام کرد اولین بخش رمان «مخمصه» (Heat) که هم شامل پیش درآمد قصه فیلم است و هم دنباله ای بر داستان کاراکترهاست سال آینده به بازار عرضه می شود.

کارگردان مشهور آمریکایی در جدیدترین مصاحبه خود فاش کرد، اولین رمان از مجموعه رمان های او حول فیلم جنایی «مخمصه» تابستان آینده منتشر می شود.

به گفته این فیلمساز نامزد جایزه اسکار، او در حال برنامه ریزی برای نوشتن مجموعه رمانی است که پیشینه شخصیت های تبهکار «مخمصه» از جمله نیل مک کالی (با بازی رابرت دنیرو) را روایت می کند و البته بررسی این شخصیت ها بدون کاوش در زندگی وینسنت هانا (با بازی آل پاچینو) کامل نمی شود.

در جریان این مصاحبه، مایکل مان شایعه اعتیاد به کوکایین وینسنت هانا آن هم به صورت مخفی را تایید کرد و گفت در رمان های بعدی پیشینه این شخصیت نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فیلم «مخمصه» در سال ۱۹۹۵ با بودجه ۶۰ میلیون دلار ساخته شد و توانست بیش از ۱۸۷ میلیون دلار در جهان فروش داشته باشد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار