رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

فریبا متخصص در هفتمین قسمت برنامه «رخ به رخ» جمعه ۱۲ آذرماه میهمان شبکه دو سیما خواهد شد. به نقل از روابط عمومی شبکه دو، فریبا متخصص گوینده رادیو و بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما در هفتمین قسمت از برنامه «رخ به رخ» که جمعه ۱۲ آذرماه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود، با […]

فریبا متخصص در هفتمین قسمت برنامه «رخ به رخ» جمعه ۱۲ آذرماه میهمان شبکه دو سیما خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی شبکه دو، فریبا متخصص گوینده رادیو و بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما در هفتمین قسمت از برنامه «رخ به رخ» که جمعه ۱۲ آذرماه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود، با امیرعلی دانایی به گفت‌وگو می‌نشیند.

شب فریبا متخصص در برنامه «رخ به رخ» با گفت‌وگویی شنیدنی و متفاوت همراه است که در آن روبرو شدن با این بازیگر از زاویه‌ای مختلف رقم خواهد خورد. این بانوی بازیگر در برنامه درباره زندگی شخصی، خاطراتش از دوران کاری و بخشی از وجوه شخصیتی خود صحبت خواهد کرد که برای بیننده تازگی دارد.

در «رخ به رخ» از اولین قدم‌های مهمان به استودیو بدون هیچ دیواری روایت می‌شود و بنا بر شخصیت مهمان و متناسب با سبک زندگی او هر بار شکلی متفاوت می‌یابد. تلاش برای ارتباطی بی‌تعارف و صریح با خود واقعی افراد یکی از اهداف این برنامه است. در این مجموعه تلویزیونی، مهمانان برنامه از حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و غیره انتخاب شده‌اند و تمام بخش‌های برنامه با سوالاتی طراحی شده که هدف آن رو به رو شدن با احساسات مختلف آدمی، است.

گفت‌وگو درامای «رخ به رخ» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی، اجرای امیرعلی دانایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی پور است که جمعه‌ها حوالی ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. بازپخش این برنامه یک‌شنبه‌ها ساعت ۱۴ است.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار