رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January
  • شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
  • کد خبر : 83330
  • تئاتر
  • چاپ خبر : ۵۰ درصد تخفیف دانشجویی برای تماشای نمایش «فرگشت»
به مناسبت روز دانشجو صورت می گیرد؛

۵۰ درصد تخفیف دانشجویی برای تماشای نمایش «فرگشت»

نمایش «فرگشت» به نویسندگی، با طراحی و به کارگردانی مهدی خلیل زاده، از روز یکشنبه، ۱۴ تا روز سه شنبه، ۱۶ آذر ماه با تخفیف ویژه دانشجویی به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش «فرگشت» به نویسندگی، با طراحی و به کارگردانی مهدی خلیل زاده […]

نمایش «فرگشت» به نویسندگی، با طراحی و به کارگردانی مهدی خلیل زاده، از روز یکشنبه، ۱۴ تا روز سه شنبه، ۱۶ آذر ماه با تخفیف ویژه دانشجویی به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش «فرگشت» به نویسندگی، با طراحی و به کارگردانی مهدی خلیل زاده که از ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰، اجراهایش را در خانه نمایش مهرگان آغاز کرده است، از روز یکشنبه، ۱۴ آذر ماه ۱۴۰۰ و به مناسبت روز دانشجو، به دانشجویان دانشگاه های مختلفِ علاقمند به تماشای نمایش «فرگشت» تخفیف ویژه می دهد.
تخفیف ارائه شده، ۵۰ درصدی است و از روز یکشنبه، ۱۴ تا روز سه شنبه، ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۰ به مدت سه روز ادامه خواهد داشت و مخاطبان می توانند با مراجعه به سایت فروش بلیط تیوال از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
روز دانشجو، ۱۶ آذر ماه هر سال، با هدف بزرگداشت رشادت های مصطفی بزرگ‌نیا، احمد قندچی و آذر شریعت‌رضوی؛ سه دانشجوی معترض کشته شده در روز ۱۶ آذر ماه ۱۳۳۲ در جریان اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیکسون معاون رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده آمریکا و از سرگیری روابط ایران با بریتانیا برگزار می شود.
در خلاصه داستان «فرگشت» آمده است: «یک زبان‌شناس و مبدع شیوه‌های نوین درمان لالی، عاشق یکی از بیماران خود می‌شود و تلاش‌های او برای درمان و وصال با معشوق زندگی‌اش را به چالش می‌کشد.»
در «فرگشت»؛ تازه ترین اثر نویسنده، بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر و مدرس کنونی تئاتر در دانشگاه سوره، سامان شکیبا، مرتضی دلداده، سیمین میرشفیعیان، آرام محمدخانی، محسن رحمانی، داریوش خان علیزاده، زینب نوری، آرمیتا آذرکمان و مهدی خلیل زاده به ایفای نقش می پردازند.
دیگر عوامل اثر، عبارتند از: مشاور هنری: بهزاد رضایی، برنامه ریز: سیمین میرشفیعیان، دستیاران کارگردان: محمدحسین نوائی و عسل حسینی، منشی صحنه: غزاله حریرچی، طراح و مجری گریم: کیمیا حق شناس، موسیقی: علی کنعانی و داریوش خان علیزاده، مسئول اتاق فرمان: محسن پرورش، مدیر صحنه: افسانه فتح آبادی، دستیاران صحنه: داوود مرادی و فرهاد بیژنی، امور هماهنگی: مرتضی صباحی و نگین ستاینده، مشاوران رسانه: فرزاد جمشیددانایی و پیام احمدی کاشانی، عکاسان: شهاب غفاری، فرزاد جمشیددانایی و پیام احمدی کاشانی، طراح پوستر: عرفان تقویمی.
«فرگشت»، تا ۱۶ آذر ماه، هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در سالن شماره دو خانه نمایش مهرگان به روی صحنه است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار