رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

ریدلی اسکات در یک گفتگوی اینترنتی در واکنش به سوال طعنه آمیز خبرنگار با الفاطی رکیک جواب خبرنگار را داد. به نقل از ایندی وایر، ریدلی اسکات در گفتگو با یک خبرنگار که درباره درام تاریخی حماسی «آخرین دوئل» انجام می شد، در واکنش به سوال طعنه آمیز خبرنگار به او فحش داد. در این […]

ریدلی اسکات در یک گفتگوی اینترنتی در واکنش به سوال طعنه آمیز خبرنگار با الفاطی رکیک جواب خبرنگار را داد.

به نقل از ایندی وایر، ریدلی اسکات در گفتگو با یک خبرنگار که درباره درام تاریخی حماسی «آخرین دوئل» انجام می شد، در واکنش به سوال طعنه آمیز خبرنگار به او فحش داد.

در این جلسه گفتگو، خبرنگار از ریدلی اسکات پرسید: فیلم تاریخی «آخرین دوئل» شما خیلی واقع گرایانه بود و از دو فیلم دیگرتان «قلمرو بهشت» و «رابین هود» هم واقعی تر بود. نظرتان در این باره چیست؟ (این سوال در حالی مطرح شد که دو فیلم اشاره شده از سوی خبرنگار داستان های ساختگی داشتند.)

ریدلی اسکات ۸۳ ساله نیز در پاسخ به این پرسش که کلیپش در فضای مجازی بارها بازنشر شده است پشت سر هم چندین بار فحش داد و گفت «لعنتی، لعنتی، دهنت رو ببند» و مکالمه را به پایان رساند.

خبرنگاری که این سوال را پرسیده بود نیز این کلیپ را در صفحه شخصی اش گذاشت و نوشت: از ریدلی (اسکات) بابت پاسخ نهایی اش به آنهایی که پیگیر دقت تاریخی و واقع گرایی فیلم های تاریخی هستند، تشکر می کنم.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار