رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

هالی بری بازیگر برنده جایزه اسکار از دلیل رفتنش به مراسم جوایز تمشک بدترین های سال گفت. به نقل از هالیوود ریپورتر، هالی بری بازیگر برنده جایزه اسکار که برای فیلم «زن گربه ای» نیز برنده جایزه تمشک بدترین بازیگر شد. درباره این جایزه که برخلاف بسیاری از بازیگرها آن را دریافت کرد، بعد از سالها توضیح […]

هالی بری بازیگر برنده جایزه اسکار از دلیل رفتنش به مراسم جوایز تمشک بدترین های سال گفت.

به نقل از هالیوود ریپورتر، هالی بری بازیگر برنده جایزه اسکار که برای فیلم «زن گربه ای» نیز برنده جایزه تمشک بدترین بازیگر شد. درباره این جایزه که برخلاف بسیاری از بازیگرها آن را دریافت کرد، بعد از سالها توضیح داد.

این بازیگر آمریکایی که سال ۲۰۰۱ جایزه اسکار را دریافت کرده بود، درباره حضور غیرعادی اش در مراسم دریافت جایزه بدترین بازیگر سال ۲۰۰۵ برای فیلم «زن گربه ای» گفت: من به مراسم دریافت جوایز تمشک طلایی رفتم چون به نظرم همه ما زیادی خودمان را جدی می گیریم.

بری افزود: همیشه این را یاد گرفته ام که اگر نمی توانید یک بازنده خوب باشید، پس لیاقت آن را ندارید که یک برنده خوب باشید. به همین دلیل من به آن مراسم رفتم و خودم را مسخره کردم.

این بازیگر البته در ادامه تاکید کرد: هیچ کسی اما نمی تواند این جایزه را در کنار جایزه اسکارم در خانه من پیدا کند چون من آن را در آتش انداختم.

هالی بری سال ۲۰۰۱ برای بازی در فیلم «مهمانی هیولا» برنده جایزه اسکار شد و به اولین زن رنگین پوست تاریخ تبدیل شد که توانسته جایزه اسکار نقش اول را دریافت کند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار