رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
  • السبت ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Saturday 22 January

سوسن پرور برنده جایزه بهترین بازیگر زن و حامد حسینی سنگری نامزد بهترین فیلمبرداری برای فیلم «بوتاکس» در جشنواره بین‌المللی فیلم سالنتو شدند. سوسن پرور برنده جایزه بهترین بازیگر زن و حامد حسینی سنگری نامزد بهترین فیلمبرداری برای فیلم سینمایی «بوتاکس» در هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سالنتو ایتالیا شدند. سوسن پرور پیش از این برای بازی در این فیلم […]

سوسن پرور برنده جایزه بهترین بازیگر زن و حامد حسینی سنگری نامزد بهترین فیلمبرداری برای فیلم «بوتاکس» در جشنواره بین‌المللی فیلم سالنتو شدند.

سوسن پرور برنده جایزه بهترین بازیگر زن و حامد حسینی سنگری نامزد بهترین فیلمبرداری برای فیلم سینمایی «بوتاکس» در هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سالنتو ایتالیا شدند.

سوسن پرور پیش از این برای بازی در این فیلم سینمایی جایزه بهترین بازیگر زن از جشن حافظ، بهترین بازیگر زن جشنواره بین‌المللی فیلم پکن چین و جشنواره تورینو سینه‌فِست ایتالیا را بنده شده است.

فیلم سینمایی «بوتاکس» اولین فیلم بلند کاوه مظاهری است که فضایی بین واقعیت و رویا دارد.

«بوتاکس» روایتگر داستان دو خواهر است که برادرشان را می‌کشند و به دروغ به همه می‌گویند که او به آلمان رفته است اما به مررو این دروغ در ذهن خواهر بزرگتر رگه‌هایی از واقعیت به خود می‌گیرد.

این فیلم هم اکنون در پلتفرم‌های آنلاین قابل دسترس علاقه‌مندان است.

جایزه هجدهمین جشنواره سالنتو ایتالیا به عنوان سیزدهمین جایزه فیلم  سینمایی «بوتاکس» است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار