رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۲ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 26 January

مستند «زندگی روی سیاره ما» که با حضور «دیوید اتنبرو» در جشنواره‌های مختلفی مثل رویداد امی ۲۰۲۱ برگزیده شد، آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود. به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مستند بلند «زندگی روی سیاره ما – A life on our planet» جدیدترین اثری که توسط سیلوربک فیلمز در سال ۲۰۲۰ ارائه شده […]

مستند «زندگی روی سیاره ما» که با حضور «دیوید اتنبرو» در جشنواره‌های مختلفی مثل رویداد امی ۲۰۲۱ برگزیده شد، آخر هفته از تلویزیون پخش می‌شود.

به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مستند بلند «زندگی روی سیاره ما – A life on our planet» جدیدترین اثری که توسط سیلوربک فیلمز در سال ۲۰۲۰ ارائه شده است، برای اولین بار، پنجشنبه، ۲۵ آذر، ساعت ۲۲:۱۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

این اثر که موفق به کسب سه جایزه از مراسم امی (Emmy) در سال ۲۰۲۱ شده و از سایت تخصصی IMDB امتیاز ۹ از ۱۰ را کسب کرده، ضمن معرفی تنوع زیستی و حیات جانوری سیاره زمین، فرایند نابودی و تخریب محیط‌زیست توسط فعالیت‌های انسانی در چند دهه اخیر را با مخاطب به اشتراک می‌گذارد. داستان این فیلم درباره مردی است که بیش از هر کس دیگری دنیای طبیعی را تجربه کرده است.
مستند «زندگی روی سیاره ما»، فیلمی مستند و بیوگرافیک، محصول کشور انگلستان است. بازیگر این فیلم دیوید اتنبرو(Sir David Attenborough) است و کارگردانی آن برعهده آلستر فوردگل است که آثاری همچون «سیاره زمین»، «سیاره یخ‌زده» و «سیاره آبی» را در کارنامه خود دارد.

مستند ۸۰ دقیقه ای «زندگی روی سیاره ما» که با صدای نصرالله مدقالچی، صداپیشه پیشکسوت‌مان دوبله شده است، پنجشنبه ۲۵ آذر ساعت ۲۲:۱۰ پخش و روز بعد ساعت ۸ از شبکه چهار سیما بازپخش می‌شود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار