رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۰ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 24 January

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: سینماحقیقت، یکی از مهمترین فرصت‌های توسعه کاوش، نفوذ زندگی و واقعیت در جریان است. به گزارش سینماخانه و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر همراه با یزدان عشیری مشاور رئیس سازمان و مدیر کل […]

دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت: سینماحقیقت، یکی از مهمترین فرصت‌های توسعه کاوش، نفوذ زندگی و واقعیت در جریان است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر همراه با یزدان عشیری مشاور رئیس سازمان و مدیر کل روابط عمومی سازمان سینمایی امروز چهارشنبه ۲۴ آذرماه و در آخرین روز جشنواره به پردیس چارسو آمد و از بخش‌های مختلف خانه آنلاین جشنواره (کارگاه‌ها، ستاد خبری، سالن‌های نمایش) بازدید کرد. او با تاکید بر اینکه فیلم مستند خاستگاه سینماست، گفت: سینماحقیقت، یکی از مهمترین فرصت‌های توسعه کاوش و نفوذ زندگی و واقعیت در جریان است.

مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر با حضور در پردیس سینمایی چارسو ضمن بازدید از خانه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در صحبت‌هایی گفت: فیلم مستند خاستگاه سینما و در حقیقت مهمترین امکان نفوذ به واقعیت و حقیقت زندگی است.

وی در ادامه بیان کرد: در تاریخ سینما هرچه جلوتر آمدیم، فرصت‌هایی سینمای مستند گسترش پیدا کرده است. فکر می‌کنم در جشنواره سینماحقیقت، یکی از مهمترین فرصت‌های توسعه کاوش و نفوذ زندگی و واقعیت در جریان است.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» فردا پنجشنبه ۲۵ آذرماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار