رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۰ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 24 January

«دیف» نام اولین مونولوگ از تله تئاتر «اتفاق همانطور که نوشته می‌شود می‌افتد» است که اکران آنلاین آن از ۳۰ آذر در سایت تیوال آغاز می‌شود. دیف با موضوع رنجِ زنان افغان ساخته شده و در خلاصه آن آمده است:‌ این طالبان نیست که به جان ما افتاده! همین مردها هستن که طالب شدن. همین […]

«دیف» نام اولین مونولوگ از تله تئاتر «اتفاق همانطور که نوشته می‌شود می‌افتد» است که اکران آنلاین آن از ۳۰ آذر در سایت تیوال آغاز می‌شود.

دیف با موضوع رنجِ زنان افغان ساخته شده و در خلاصه آن آمده است:‌ این طالبان نیست که به جان ما افتاده! همین مردها هستن که طالب شدن. همین مرد‌های افغان.

فاطمه صالحی بازیگر اولین قسمت از این مجموعه و سید مهران قریشی کارگردان تلویزیونی این اثر نمایشی است.

این اثر که شامل هفت مونولوگ از مجموعه کتاب “تک‌گویی‌های مرگ” و “تک‌گویی‌های عشق” به قلم زهره یحیایی انتخاب شده است و به صورت تله تئاتر جلوی دوربین رفته است.

این تله تئاتر زیر نظر هومن بنائی و با حضور هنرجویان کارگاه بازیگری و گریم کارگاه مشق هنر با احترام به روح هنرمند گرانقدر “لوون هفتوان” شکل گرفته است.

سایر عوامل این تله تئاتر عبارتند از: تهیه کننده: گروه هنری مشق هنر، کارگردان: هومن بنائی، نویسنده: زهره یحیایی، کارگردان تلویزیونی: سید مهران قریشی، دستیار کارگردان: مهدی رزوان، دستیار برنامه‌ریز و مشاور: الناز قراربخش، مدیر فیلم برداری: امیر خدامی، دستیاران فیلم‌بردار: امیرحسین نوری، صدابردار: امیر ماندگاریان، طراح گریم: رضا عربی، دستیاران گریم: الناز قراربخش، هما رضی، کیمیا چنگایی، شادی عثمان‌پور، طراح صحنه و لباس: شیرین بوریایی، دستیاران صحنه: سارا کمایستانی، محمد پارسا کیّال، علی ندیمی سیار، تدوین: مجید سعدآبادی، عکاس: گیتی تهامی‌، آرمیتا میمند کرمانی، محمد مهدی نقوی و روابط عمومی: مریم رودبارانی.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار