رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی به جمع بازیگران فصل دوم سریال تلویزیونی «نجلا» اضافه شد. فصل دوم «نجلا» که در ۳۰ قسمت تولید می‌شود، به بازگشت شخصیت‌های قصه از کربلا و حوادثی که در این مسیر برایشان رقم می‌خورد، می‌پردازد. تصویربرداری فصل دوم «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حالی ادامه […]

آن ماری سلامه بازیگر لبنانی به جمع بازیگران فصل دوم سریال تلویزیونی «نجلا» اضافه شد.
فصل دوم «نجلا» که در ۳۰ قسمت تولید می‌شود، به بازگشت شخصیت‌های قصه از کربلا و حوادثی که در این مسیر برایشان رقم می‌خورد، می‌پردازد.


تصویربرداری فصل دوم «نجلا» به کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در حالی ادامه دارد که در آن ماری سلامه بازیگر لبنانی به این پروژه اضافه شده است.
آن ماری سلامه، بازیگر اهل لبنان، پیش از این با سریال «حوالی پاییز» در ایران به شهرت رسیده است.
حسام منظور، محیا دهقانی، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، ایوب آقاخانی، مرتضی شاه‌کرم، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشایی، حسین شفیعی، تورج فرامرزیان، وحید نفر، جمال بیات، ابراهیم گله‌دارزاده، رستا رضوی، مهدی ملاک، سیامک توده‌فلاح، اسحاق احمدپور، محسن مرادی، امیر دهلکی، سامان خلیلیان و (با هنرمندی) هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان بازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار