رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
  • السبت ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Saturday 22 January

رنامه‌های «ویتامین خ»، «نسیم آوا»، «چهل تیکه» و «خندوانه» امروز سه‌شنبه ۲۹ آذر ماه به مناسبت شب یلدا راهی شبکه نسیم می‌شوند. برنامه‌های «ویتامین خ»، «نسیم آوا»، «چهل تیکه» و «خندوانه» در شب یلدا با حال‌وهوای متفاوتی روی آنتن شبکه نسیم خواهند رفت. «ویتامین خ» با اجرای امیر حاجیان، محمد فکری و محسن روشن دل ساعت ۱۹، «نسیم آوا» با اجرای رضا […]

رنامه‌های «ویتامین خ»، «نسیم آوا»، «چهل تیکه» و «خندوانه» امروز سه‌شنبه ۲۹ آذر ماه به مناسبت شب یلدا راهی شبکه نسیم می‌شوند.

برنامه‌های «ویتامین خ»، «نسیم آوا»، «چهل تیکه» و «خندوانه» در شب یلدا با حال‌وهوای متفاوتی روی آنتن شبکه نسیم خواهند رفت.

«ویتامین خ» با اجرای امیر حاجیان، محمد فکری و محسن روشن دل ساعت ۱۹، «نسیم آوا» با اجرای رضا محبی ساعت۱۹:۳۰ و «چهل تیکه» با اجرای محمدرضا علیمردانی ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه نسیم می رود.

همچنین برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان ساعت ۲۲ پخش می شود، که در این برنامه افتتاحیه مسابقه استندآپ کمدی «خنداننده‌شو» پخش می شود و پس از آن در شب‌های چهارشنبه و پنجشنبه، بخش اول رقابت کمدین‌ها آغاز می‌شود.

در سری تازه این مسابقات بیست شرکت‌کننده در پنج مرحله با یکدیگر رقابت می‌کنند و در نهایت یک کمدین در جریان این مسابقه با رای داوران و مردم، کمدین برتر می‌شود. حسن معجونی، امیر مهدی ژوله و رامبد جوان، مسابقه «خنداننده‌شو ۳» برنامه «خندوانه» را داوری می‌کنند.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار