رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۲ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 26 January

نادر فلاح بازیگر سریال «زیرخاکی»جمعه این هفته مهمان شبکه دو سیما خواهد شد. به نقل از شبکه دو سیما، برنامه گفت‌وگو محور «رخ به رخ» با اجرای امیرعلی دانایی، جمعه سه دی‌ماه میزبان نادر فلاح بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود. امیرعلی دانایی در این قسمت از برنامه در گفت‌وگویی صمیمانه و بی‌پرده با نادر […]

نادر فلاح بازیگر سریال «زیرخاکی»جمعه این هفته مهمان شبکه دو سیما خواهد شد.

به نقل از شبکه دو سیما، برنامه گفت‌وگو محور «رخ به رخ» با اجرای امیرعلی دانایی، جمعه سه دی‌ماه میزبان نادر فلاح بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون خواهد بود.

امیرعلی دانایی در این قسمت از برنامه در گفت‌وگویی صمیمانه و بی‌پرده با نادر فلاح مخاطب را از دریچه‌ای جدید با این بازیگر رخ به رخ خواهد کرد.

جدیدترین ایفای نقش نادر فلاح بازی در سریال «زیر خاکی» بوده است. فلاح جایزه نقش مکمل مرد را در جشن خانه سینما برای بازی در «چند متر مکعب عشق» دریافت کرده و برای بازی در «سد معبر» و «انزوا» نیز نامزد دریافت سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر شد.

برقراری گفت‌وگویی متفاوت و آشنایی با وجوه کمتر دیده شده افراد مختلف یکی از اهداف این برنامه است. در «رخ به رخ» که همه بخش‌های استودیوی آن به‌صورت یک فضای باز برای بیننده آشکار است، امیرعلی دانایی گفت‌وگو با مهمان را از اتاق گریم شروع کرده و در میز گفت‌وگو ادامه می‌دهد. استندآپ، آئینه و کافه رخ به رخ از دیگر بخش‌های این برنامه است که هر یک بنا بر ویژگی‌های منحصر به فردِ مهمان حال و هوایی ویژه پیدا می‌کند.

«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی‌پور است که جمعه‌ها حوالی ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. بازپخش این برنامه یکشنبه ساعت ۱۴:۰۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار