رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» با حال و هوای شب چله، جمعه سوم دی ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود. به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» به سنت دیرین دیدار با بزرگترها در شب یلدا می پردازد و دیداری با خانواده زنده ‌یاد رضا عبدی پیشکسوت رادیو، تلویزیون، […]

مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» با حال و هوای شب چله، جمعه سوم دی ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» به سنت دیرین دیدار با بزرگترها در شب یلدا می پردازد و دیداری با خانواده زنده ‌یاد رضا عبدی پیشکسوت رادیو، تلویزیون، سینما و تئاتر دارد. این برنامه قصد دارد زندگی و خاطراتی از فعالیت هنری‌ این هنرمند فقید را مرور نماید.

این قسمت از برنامه «پرنیان صدا» با چند نمایش کوتاه از نقش آفرینی استاد رضا عبدی تماشایی می شود و دیدگاه‌های هنرمندانی چون: منوچهر والی‌زاده، صادق عبداللهی، شوکت حجت، بهروز خوش فطرت، حسین هاشمی و علیرضا جاویدنیا درباره عبدی را نیز تبیین خواهد کرد.

ضربی خوانی شب‌ چله با اجرای مرتضی احمدی، اجرای ترانه شاد «شد زمستون» توسط منوچهر آذری و گروه کر «صبح جمعه»، نمایش ماجراهای آقای ملون با عنوان «کادوی تولد» با بازی منوچهر نوذری، مهین برزویی و مینا جعفرزاده از دیگر بخش‌های این قسمت از پرنیان صدا است.

همچنین در این برنامه شاهد روایت بهروز رضوی از دیوان خواجه حافظ شیرازی خواهیم بود. در ادامه شاهد انتشار مجله گرافیکی «پرنیان صدا» به همراه ترانه «ماشین مشتی ممدلی» با اجرای جواد بدیع زاده و تصاویر دیده نشده از تهران قدیم و لطیفه‌های نمایشی گوناگون با حضور مرتضی احمدی، علی تابش، امیرحسین مدرس، مهران امامیه، عباس محبی، مونیکا جهانبان خواهیم بود.

اجرای مسابقه جدید «صدای ماندگار»، اعلام برندگان مسابقه قبلی و پاسخ صحیح آن از بخش‌های جذاب یازدهمین قسمت از مجموعه تلویزیونی «پرنیان صدا» است که قرار است جمعه سوم دی ‌ماه ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما تماشایی شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار