رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
  • السبت ۱۸ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Saturday 22 January

با پایان فصل دوم «سریالیست» با اجرای پدرام کریمی این برنامه سه هفته روی آنتن نمی‌رود. برنامه «سریالیست» که هر هفته با حضور کارگردان و بازیگران یکی از سریال‌های اخیر تلویزیون بی پرده و صریح با عوامل آن گفتگو می‌کند و آنها را به نقد و چالش می‌کشد رویکردی که کمتر در شبکه‌های سیما شاهد آن بوده‌ایم‌ […]

با پایان فصل دوم «سریالیست» با اجرای پدرام کریمی این برنامه سه هفته روی آنتن نمی‌رود.

برنامه «سریالیست» که هر هفته با حضور کارگردان و بازیگران یکی از سریال‌های اخیر تلویزیون بی پرده و صریح با عوامل آن گفتگو می‌کند و آنها را به نقد و چالش می‌کشد رویکردی که کمتر در شبکه‌های سیما شاهد آن بوده‌ایم‌ برای سه هفته از آنتن شبکه یک پخش نمی شود.

این برنامه در بخش نوستالژی هر هفته با حضور یک هنرمند پیشکسوت با یکی از آثار خاطره‌انگیز سیما خاطره‌بازی می‌کند.

شوخی سامان گوران با سکانس‌های منتخب سریال‌ها و گفتگو با عوامل پشت‌صحنه ساخت مجموعه‌های تلویزیونی دیگر آیتم‌های «سریالیست» هستند.

همچنین پرونده هفته بخش دیگری از برنامه است که هر بار یکی از ژانرها، عناصر و ویژگی‌های مشترک برخی از سریال‌های تلویزیونی را در طول سه، چهار دهه اخیر با حضور یک چهره بررسی و مرور می‌کند.

فصل اول «سریالیست» در شب‌های نوروز ۱۴۰۰ پخش و در آن بهترین سریال سال ۹۹ با مشارکت ۲ و نیم میلیون نفری مردم معرفی شد.

فصل دوم این برنامه نیز از ۱۷ تیر به صورت هفتگی در حال پخش بود ضمن اینکه در دهه اول محرم نیز طی ۱۱ ویژه برنامه سریال‌های مذهبی تلویزیون در «سریالیست» بررسی شدند.

این برنامه به تهیه‌کنندگی محمد باریکانی و مجتبی فرجی و با اجرای پدرام کریمی کاری است از گروه تاریخ، فرهنگ و هنر شبکه یک که از ۱ ماه دیگر فصل سوم آن پنجشنبه‌ها ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک پخش می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار