رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۰ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 24 January

ساندرا بولاک با «نابخشودنی» به اولین بازیگر زنی تبدیل شد که در میان محبوب ترین های تاریخ سرویس نتفلیکس صاحب دو فیلم است. به نقل از ورایتی، ساندرا بولاک بازیگر برنده جایزه اسکار که احتمالا اولین ستاره نتفلیکس باشد، با فیلم جدیدش موقعیت خود در این سرویس استریم را تثبیت کرد. روز گذشته ۲۸ دسامبر نتفلیکس رسما اعلام کرد، […]

ساندرا بولاک با «نابخشودنی» به اولین بازیگر زنی تبدیل شد که در میان محبوب ترین های تاریخ سرویس نتفلیکس صاحب دو فیلم است.

به نقل از ورایتی، ساندرا بولاک بازیگر برنده جایزه اسکار که احتمالا اولین ستاره نتفلیکس باشد، با فیلم جدیدش موقعیت خود در این سرویس استریم را تثبیت کرد.

روز گذشته ۲۸ دسامبر نتفلیکس رسما اعلام کرد، فیلم جدید این بازیگر با عنوان «نابخشودنی» به صدر ۱۰ فیلم محبوب این سرویس در سال جاری رسیده است. با اعلام این خبر، پروژه «نابخشودنی» به فیلم سال ۲۰۱۸ «جعبه پرنده» پیوست که یکی از محبوب ترین آثار نتفلیکس بود و به این ترتیب بولاک به اولین بازیگر زنی مبدل شد که در فهرست ۱۰تایی محبوب ترین های نتفلیکس دو عنوان فیلم دارد.

نتفلیکس روز سه شنبه اعلام کرد، فیلم «نابخشودنی» تا به امروز ۱۸۶ میلیون و نهصد هزار ساعت تماشا شده است.

در این رکورد، رایان رینولدز بازیگر مرد فیلم های «اعلان قرمز» و «۶ زیرزمینی» با بولاک برابری می کند.

فیلم «جعبه پرنده» بولاک در سال ۲۰۱۸ پیش از ظهور فیلم هایی چون «مرد ایرلندی» و «استخراج» در نتفلیکس پرسروصدا شد، این فیلم تا به امروز ۲۸۰ میلیون ساعت دیده شده است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار