رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January

مجموعه تلویزیونی«مادرانه» به کارگردانی جواد افشار از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، سریال «مادرانه» به کارگردانی جواد افشار، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در ۲۷ قسمت ۴۰ دقیقه ای از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود. «مادرانه» روایتی از زندگی اردلان تمجید است که بیست […]

مجموعه تلویزیونی«مادرانه» به کارگردانی جواد افشار از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.

به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی رسانه ملی، سریال «مادرانه» به کارگردانی جواد افشار، نویسندگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در ۲۷ قسمت ۴۰ دقیقه ای از کانال بالکان شبکه سحر پخش می شود.

«مادرانه» روایتی از زندگی اردلان تمجید است که بیست سال پیش، پس از رها کردن نامزد سابق خود با زنی متمول به نام رعنا ازدواج می کند و پس از مدتی این ازدواج نیز به جدایی رسیده و بعد از آن اردلان از فرزندانش

مهدی سلطانی، لعیا زنگنه، آتیلا پسیانی، شقایق فراهانی، سید مهرداد ضیایی، هستی مهدوی‌فر، عباس غزالی، شهین تسلیمی، داریوش سلیمی، حمیدرضا هدایتی، شهربانو موسوی، نوید پورفرج بازیگران این سریال هستند.

سریال «مادرانه» از چهارشنبه ۸ دی به صورت روزانه ساعت ۹:۳۰ به وقت تهران و با زبانگردانی و ترجمه به زبان آلبانیاییبر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحر است.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار