رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۲۱ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 25 January
  • دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۶
  • کد خبر : 85980
  • تئاتر
  • چاپ خبر : «خیانت انیشتین» در شهر ساری به روی صحنه می رود

نمایش “خیانت انیشتین” به کارگردانی شکیبا علیزاده، در دوره دوم اجراها، به مدت شش شب در نیمه پایانی دی ماه ۱۴۰۰ در آمفی تئاتر مرکزی شهرستان ساری (سلمان هراتی) به روی صحنه خواهد رفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “خیانت انیشتین” نوشته اریک امانوئل اشمیت، با ترجمه شهلا […]

نمایش “خیانت انیشتین” به کارگردانی شکیبا علیزاده، در دوره دوم اجراها، به مدت شش شب در نیمه پایانی دی ماه ۱۴۰۰ در آمفی تئاتر مرکزی شهرستان ساری (سلمان هراتی) به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای اثر، نمایش “خیانت انیشتین” نوشته اریک امانوئل اشمیت، با ترجمه شهلا حایری و به کارگردانی شکیبا علیزاده، پیش از این، از ۱۸ مرداد ماه تا ۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ در سالن شماره دو خانه نمایش مهرگان به روی صحنه رفت که با استقبال تماشاگران مواجه شد.
“خیانت انیشتین”، در دوره دوم اجراها و با ایجاد تغییراتی در گروه بازیگران و عوامل گروه نمایشی، از ۱۹ دی ماه تا ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰، ، به مدت شش شب، ساعت ۱۸ در آمفی تئاتر مرکزی شهرستان ساری (سلمان هراتی) به روی صحنه خواهد رفت.
امیر چشمه، امیرپوریا مسعودنیا و سارا دغاغله، بازیگران پنجمین تجربه کارگردانی شکیبا علیزاده هستند که علاوه بر کارگردانی، وظیفه تهیه کنندگی اثر را بر عهده دارد.
در خلاصه داستان چنین آمده است:” انیشتین، خود را مقصر ساخت بمب اتم و انفجار هیروشیما قلمداد می کند.”
دیگر عوامل اثر عبارتند از:
دستیار کارگردان: معین زینالی، مدیر تولید: آرمین اقراری، ویولن: طنین چالاکی، مدیر روابط عمومی: پیام احمدی کاشانی، مشاور رسانه ای: پیام احمدی کاشانی و فرزاد جمشیددانایی، عکاس: فرزاد جمشیددانایی.
علاقمندان برای تهیه بلیط می توانند به سایت فروش بلیط تیوال به منظور خرید اینترنتی و همچنین، برای خرید حضوری، به گیشه آمفی تئاتر مرکزی شهرستان ساری (سلمان هراتی) واقع در استان مازندران، شهرستان ساری، میدان امام خمینی (ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار