رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January

امیر آقایی اعلام کرد که به دلیل قرارداد بستن با یک پروژه دیگر نتوانسته در سریال تلویزیونی «نوار زرد ۲» حضور داشته باشد. سریال تلویزیونی «نوار زرد ۲» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی این روزها در حال پخش از شبکه دو است و امیر آقایی بازیگر فصل اول این سریال در فصل دوم حضور ندارد. او درباره علت این موضوع توضیحی […]

امیر آقایی اعلام کرد که به دلیل قرارداد بستن با یک پروژه دیگر نتوانسته در سریال تلویزیونی «نوار زرد ۲» حضور داشته باشد.

سریال تلویزیونی «نوار زرد ۲» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی این روزها در حال پخش از شبکه دو است و امیر آقایی بازیگر فصل اول این سریال در فصل دوم حضور ندارد.

او درباره علت این موضوع توضیحی ارایه داد.

متن وی بدین شرح است: «سلام

با شروع پخش سریال نوار زرد، با تعداد بی شماری سئوال مشترک از جانب شما عزیزان مواجه شده ام که چرا در سری جدید سریال حضور ندارم؟

با احترام به شما عزیزان، اذعان میکنم که بنده مطلقا به دلیل تداخل قرارداد و تعهد به پروژه ای دیگر از همراهی عزیزانم باز ماندم و با هر تلاشی موفق به هماهنگی و قبول مسئولیت نقش کاوه کیهان نشدم. برای همکارانم در تهیه این سریال بهترین‌ها را آرزو می‌کنم، سپاس می‌گویم بانیپال شومون عزیز را برای لطف و پذیرش مسئولیت نقش.

روحِ سیروس گرجستانی عزیزم قرین رحمت و نور باشد که جایش بسیار خالیست، و یقین دارم از دیدن سری جدید سریال، لذت خواهیم برد.

با احترام: امیر آقایی»

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار