رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Friday 21 January

کمپانی اپل برخلاف قرارداد اولیه اش تصمیم به ادامه تولید مجموعه «برنامه صبحگاهی» گرفت. به نقل از ورایتی، ادامه مجموعه «برنامه صبحگاهی» با بازی جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در فصل سوم در سرویس اپل از سرگرفته می شود. شارلوت استوت نیز در جایگاه سازنده این فصل حضور خواهد داشت. کمپانی اپل در واقع «برنامه صبحگاهی» را […]

کمپانی اپل برخلاف قرارداد اولیه اش تصمیم به ادامه تولید مجموعه «برنامه صبحگاهی» گرفت.

به نقل از ورایتی، ادامه مجموعه «برنامه صبحگاهی» با بازی جنیفر آنیستون و ریس ویترسپون در فصل سوم در سرویس اپل از سرگرفته می شود. شارلوت استوت نیز در جایگاه سازنده این فصل حضور خواهد داشت.

کمپانی اپل در واقع «برنامه صبحگاهی» را وقتی اولین بار در سال ۲۰۱۷ سفارش داد، آن را برای دو فصل در نظر گرفته بود اما حالا تصمیم برآن شده تا فصل سوم این مجموعه نیز ساخته شود. شارلوت استوت نیز که پیش از این با اپل یک قرارداد همکاری چند ساله امضا کرده است، در ذیل این قرارداد به عنوان سازنده به این مجموعه آمده است.

کری ارین که سازنده دو فصل قبلی این مجموعه بود حالا به عنوان مشاور پروژه در فصل جدید حضور خواهد داشت البته باید اشاره شود ارین نیز هم اکنون در حال توسعه یک پروژه جدید برای کمپانی اپل است.

شارلوت استوت در بیانیه ای از پیوستنش به این مجموعه گفت: خیلی هیجان زده ام که با اپل تی وی پلاس و «برنامه صبحگاهی» و بازبگرانش به رهبری آنیستون و ویترسپون همکاری می کنم.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار