رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۵ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Wednesday 19 January

پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران رونمایی شد. به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، معین صمدی مدیر هنری و طراح پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران گفت: این پوستر با رنگ قرمز طراحی شده و ترکیبی از حس مدرن و نوستالژیک است و نوید دوباره برگزاری جشنواره و بازگشت حس شور و شادی به […]

پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران رونمایی شد.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، معین صمدی مدیر هنری و طراح پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران گفت: این پوستر با رنگ قرمز طراحی شده و ترکیبی از حس مدرن و نوستالژیک است و نوید دوباره برگزاری جشنواره و بازگشت حس شور و شادی به جامعه را دارد.

وی توضیح داد: تصویرگر این پوستر محمد افلاک است که در کارنامه‌اش سابقه طراحی کاریکاتور دارد و با نگاهی ایرانی در ایده‌پردازی‌های طنز بسیار توانمند و خلاق است.

صمدی افزود: در این طراحی تصمیم گرفتیم جشن و کارناوالی را ایجاد کنیم که حسی از فضاهای مختلف دارد و به نوعی هم یک نگاه طنز در آن باشد. درواقع یک فضای طنز و کاریکاتوری از جشنواره داشتیم و تبدیل به پروژکتوری شد که فیلم پخش می‌کند و شخصیت و نماد اصلی جشنواره هم در این پوستر بازی‌های جالب و بامزه‌ای را به نمایش گذاشته است.

این طراح در پایان وجود حس نوروز به دلیل نزدیک بودن به آغاز سال نو خورشیدی و ایجاد فضاها و قراردادن عناصر قدیمی و مدرن را در کنار هم از دیگر ویژگی‌های این پوستر برشمرد.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵ تا ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار می‌شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار