رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۶ جماد ثاني ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 20 January

نتفلیکس دو دنباله دیگر بر فیلم «اعلان قرمز» می سازد. به نقل از ورایتی، دواین جانسون، گل گدوت و رایان رینولدز برای دو دنباله- بله، دو دنباله بر «اعلان قرمز» باز می گردند. پس از اعلام نتفلیکس مبنی بر اینکه فیلم کمدی جاسوسی «اعلان قرمز» به پربیننده‌ترین فیلم تمام دوران این سرویس تبدیل شده است، این شرکت هم اکنون در […]

نتفلیکس دو دنباله دیگر بر فیلم «اعلان قرمز» می سازد.

به نقل از ورایتی، دواین جانسون، گل گدوت و رایان رینولدز برای دو دنباله- بله، دو دنباله بر «اعلان قرمز» باز می گردند.

پس از اعلام نتفلیکس مبنی بر اینکه فیلم کمدی جاسوسی «اعلان قرمز» به پربیننده‌ترین فیلم تمام دوران این سرویس تبدیل شده است، این شرکت هم اکنون در مراحل اولیه ساخت یک جفت دنباله برای این پروژه است.

پیش بینی می شود راوسون مارشال تربر کارگردانی این فیلمها را ادامه دهد. همینطور انتظار می رود این دو دنباله پشت سر هم فیلمبرداری شوند. نتفلیکس همچنین امیدوار است با توجه به جدول شلوغ برنامه های عوامل فیلم، تولید را در اوایل سال ۲۰۲۳ آغاز کند. (این به این معناست که رایان رینولدز که اعلام کرده بود ممکن است مدتی را به استراحت بگذراند، برنامه استراحتش خیلی کوتاه شده است.)

هم اکنون راوسون مارشال تربر روی فیلمنامه‌های دنباله های این اثر مشغول فعالیت است.

در «اعلان قرمز» دواین جانسون (راک) نقش یک مامور FBI را بازی می کند که تمایلی به تیم شدن با دزد آثار هنری سرشناس (با بازی رایان رینولدز) به منظور گرفتن تبهکار بدنام (با بازی گل گدوت) را ندارد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار