رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • الإثنين ۱۴ شوال ۱۴۴۳
  • 2022 Monday 16 May

جشنواره برلین دقایقی پیش فهرست فیلم های بخش فروم و کلاسیک های رویداد امسال خود را منتشر کرد. به نقل از سایت فستیوال، جشنواره فیلم برلین دقایقی پیش امروز ۱۷ ژانویه، از فهرست فیلم های دو بخش دیگر رویداد امسال خود در حالی رونمایی کرد که نامی از سینماگر ایرانی در این دو فهرست به چشم نمی […]

جشنواره برلین دقایقی پیش فهرست فیلم های بخش فروم و کلاسیک های رویداد امسال خود را منتشر کرد.

به نقل از سایت فستیوال، جشنواره فیلم برلین دقایقی پیش امروز ۱۷ ژانویه، از فهرست فیلم های دو بخش دیگر رویداد امسال خود در حالی رونمایی کرد که نامی از سینماگر ایرانی در این دو فهرست به چشم نمی خورد.

در بخش «فروم» جشنواره، که دوره پنجاه و دوم آن امسال برگزار می شود، ۲۷ فیلم معرفی شدند که از جمله آنها می توان به فیلم «شاعر» ساخته داره ژان امیربایف از قزاقستان، «استتار» ساخته جاناتان پرل از آرژانتین، «اروپا» ساخته فیلیپ شفنر از فرانسه و آلمان، «گرم در روز، سرد در شب» ساخته پارک سونگ ایول از کره جنوبی اشاره کرد.

برلیناله امروز همینطور فهرست ۷ فیلم بخش کلاسیک های جشنواره را نیز معرفی کرد که در آن نام فیلم های «ماما روما» پازولینی، «گل رنگ پریده» ماساشیرو شینودا، «شوخی ها روی یک ریسمان» ییری منتسل، «موسیقی ما» ژان لوک گدار، «تامی» کن راسل، «رود سوژو» لو یه و «برادرها» ورنر هوخباوم به چشم می خورد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار