رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • الثلاثاء ۱۵ شوال ۱۴۴۳
  • 2022 Tuesday 17 May
  • شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۸
  • کد خبر : 96833
  • تئاتر
  • چاپ خبر : نمایش «فقط او نمی‌دانست» به نیمه راه اجراها رسید

نمایش «فقط او نمی‌دانست» نوشته آلن کبورن با ترجمه سینا قاسمی و با طراحی و به کارگردانی میلاد حسنی نسب به نیمه راه اجراها رسید و فقط تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تماشاخانه اهورا به روی صحنه است. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای، نمایش «فقط او نمی‌دانست» نوشته آلن […]

نمایش «فقط او نمی‌دانست» نوشته آلن کبورن با ترجمه سینا قاسمی و با طراحی و به کارگردانی میلاد حسنی نسب به نیمه راه اجراها رسید و فقط تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در تماشاخانه اهورا به روی صحنه است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای، نمایش «فقط او نمی‌دانست» نوشته آلن کبورن با ترجمه سینا قاسمی و با طراحی و به کارگردانی میلاد حسنی نسب که از روز سه شنبه، ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ اجراهایش را آغاز کرده است، به نیمه راه رسید.

«فقط او نمی‌دانست»؛ جدیدترین اثر گروه هنری اتفاق، با بازی رضوان جهانبخش، سیما عرب زاده، رسول حری، سعید حسن‌پور و احسان زارع، تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه اهورا به روی صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان چنین آمده است:

«هوا ابری بود، همه منتظر شروع جشن بودند، خانم پیرس کمی زودتر از زمان مقرر به دهکده رسید.»

گفتنی است؛ میلاد حسنی نسب علاوه بر طراحی و کارگردانی اثر، وظیفه بازنویسی و دراماتورژی نمایش «فقط او نمی‌دانست» را براساس نمایشنامه «جشن گاسفورت» آلن کبورن بر عهده داشته است.

دیگر عوامل اثر عبارتند از:

تهیه کننده: میلاد حسنی نسب، حامی مالی: سرزمین عطر، مشاور پروژه: نادر نادرپور، مشاور کارگردان: علی نفیسی، عکاس: پیام احمدی کاشانی، لیلا محرم پور و فهیمه علی بیگی، مشاور رسانه: پیام احمدی کاشانی و فرزاد جمشیددانایی، سرپرست گروه موسیقی: امید حسینی.

مخاطبان برای تماشای نمایش «فقط او نمی‌دانست» به کارگردانی میلاد حسنی نسب می‌توانند از طریق مراجعه به سایت فروش بلیط تیوال https://www.tiwall.com/p/nemidanest و همچنین گیشه تماشاخانه اهورا واقع در ابتدای مفتح جنوبی، بین کوچه تور و همراه، مجتمع هنری تیتان (عرفان) اقدام به خریداری بلیط نمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار